pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

UVAX www.drateny-program.com

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Bytové doplňky, Kuchyně, Nábytek


Představení společnosti UVAX


UVAX

Provozujeme kovovýrobu. Vyrábíme drátěný program, kuchyňské doplňky, multifunkční sloupy, madla a podpěry. Provádíme broušení trubek pod chromování včetně chromu, centrles a lisování do 120t. Nabízíme výrobky z drátů.

Firma Václav Jurčík - UVAX byla založena v roce 1989 . Po celou dobu existence se zabýváme kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím kuchyní.

Veškerý sortiment firemních výrobků a produktů byl vyvinut, vyroben, odzkoušen a uveden na trh (domácí i zahraniční) výhradně pracovníky firmy. Firemní strategie je založena na respektování potřeb a požadavků našich zákazníků s důrazem na kvalitu a cenovou dostupnost výroby.

V našem e-shopu „ Drátěný program do kuchyně " nabízíme různé kovové doplňky do kuchyní - railing systém s drátěným závěsným programem, multifunkční sloup s doplňky, barové podpěry, nábytkové nohy a nožky, trnože a madla, nábytkové úchytky a další výrobky z našeho sortimentu, které Vám usnadní a zpříjemní práci v kuchyni. Naše nabídka je zaměřena především pro firmy vyrábějící nábytek a interiérová studia, ale věříme, že naše výrobky zaujmou i některé koncové zákazníky


Kontakty

UVAX

M . R . Štefánika 28

Šumperk, 787 01

Tel: +420 583 217 854

Email: uvax@drateny-program.com

Webové stránky: www.drateny-program.comGalerie

Přidejtre svoji firmu