pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

UNIWIN - okna a dveře  www.uniwin.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Okna, Dveře


Představení společnosti UNIWIN - okna a dveře


UNIWIN - okna a dveře

Historie a současnost

Od roku 1997 nabízíme našim zákazníkům kvalitní výrobky a služby. Okna,dveře a fasády dodáváme, vyrábíme a montujeme z plastu, dřeva, hliníku a dřevo-hliníku. Novinkou letošního roku v našem sortimentu je opláštění plastového okna hliníkovým profilem. Naleznete u nás širokou nabídkou doplňků - parapety, žaluzie, rolety, garážová vrata, střešní okna.

Provádíme veškeré stavební práce související s výměnou oken při rekonstrukcích, nebo se zabudováním oken do novostaveb, ekologickou likvidaci odpadů a záruční i pozáruční servis.

Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001:2001, enviromentálního certifikátu ISO 14001:2004 a v současné době probíhá zavádění certifikátu bezpečnosti práce ISO 18001:2004 OHSAS.

Děkujeme vám za vaši důvěru, která se projevila i přes hospodářský útlum v ČR 20 % nárůstem tržeb za první pololetí letošního roku. Kladný hospodářský výsledek je pro nás informací, že jste s našimi výrobky a službami plně spokojeni.

Naplnění záměru

Naším záměrem je nabídnout zákazníkovi celkový přehled nabídky oboru oken a dveří, a poskytnout naše zkušenosti prověřené historií. Garance kvality kompletních výrobků a služeb zajišťuje uplatňování a kontrola zásad certifikátu ISO. Jsme pro vás snadno dostupní - naše plně vybavené obchodní pobočky, včetně technického zázemí, naleznete po celé ČR. Jednotliví pracovníci jsou pravidelně školení v přístupu k zákazníkovi a v oborových znalostech.

O nás

S ročním obratem přes 200 mil. Kč a s počtem 140 pracovníků se řadíme k významným firmám v oboru. Firma UNIWIN je právní formou fyzickou osobou David Türke (IČO: 66496837) s obchodní registrovanou značkou UNIWIN. Zákazník tak má právní záruku, že majitel firmy ručí celým svým majetkem za výsledek svého podnikání, nikoliv jenom výší vkladu. Věříme, že v našem oboru, kde velké firmy s dlouhou historií díky špatnému hospodaření náhle ukončí činnost i s penězi zákazníků, a kde vznikají drobné firmy s třeba i jen půl roční existencí, oceníte tuto skutečnost jako jednoznačnou záruku dobré investice.


Kontakty
UNIWIN - okna a dveře

UNIWIN - okna a dveře

Pod Hájkem 2203/3

Praha-Libeň, 180 00

Tel: +420 266 312 452

Email: praha@uniwin.cz

Webové stránky: www.uniwin.czGalerie

Přidejtre svoji firmu