pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Úklid 4U www.uklid4u.eu

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Úklid


Představení společnosti Úklid 4U


Úklid 4U

Nabízíme dodavatelskou činnost v oblasti úklidových systémů a hygieny převážně světového amerického výrobce Rubbermaid® spolu se servisem a doplňkovými službami. Mezi ostatní výrobky řadíme výrobky Eastmop®, Hagleitner®, Stéridine, Helpmation®, Raycop®, IClebo®, CleanMate®, Chopa®,..

V sortimentu naleznete titanové, teflonové, keramické i nerezové pánve, hrnce, pokličky a ostatní nádobí.

Kvalitní výrobci a vynikající zpětná vazba od Vás je pro náš obchod známka spokojenosti.

Nabízíme osvěžovače Rubbermaid®, dávkovače mýdla Rubbermaid, mopy mikrovlákno Rubbermaid®, násady Rubbermaid® a různé doplňkové výrobky společnosti Rubbermaid® v nejlepší světové kvalitě. Kvalitní profesionální chemii na čištění Hagleitner, robotické vysavače,.. Titanové pánve TVS®, keramické pánve TVS®, teflonové pánve TVS®, nerezové nádobí a ostatní kuchyňský a gastro sortiment pro Vás. Do katalogu postupně začleňujeme různé segmenty výrobků -hygiena, gastro, odpadový a třídící systém, manipulační vozíky a pomůcky pro výrobní závody a manufakturu.

Mezi odběrateli patří nemocniční sektor, domovy důchodců, ústavy sociální péče, instituce různého charakteru řešící úklidovou činnost i drobní odběratelé. Nabízíme bezkonkurenční ceny za vysokou kvalitu a podporu světových výrobců.

Postupně rozšiřujeme sortiment v oblasti gastronomie o nádobí (TVS a další světové výrobce), chemii pro hygienu Chopa® a další výrobce.

Živnostenské oprávnění od roku 1998


Kontakty
Úklid 4U

Úklid 4U

Gočárova 661

Hradec Králové, 500 02

Tel: +420 602 584 903

Email: info@uklid4u.eu

Webové stránky: www.uklid4u.euPřidejtre svoji firmu