pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

STONE TRADE  stonetrade.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Zahrada, Dlažba


Představení společnosti STONE TRADE


STONE TRADE

Stone Trade je tradičním dodavatelem přírodního kamene na českém trhu. Filosofií společnosti je poskytovat úplný servis od projektu přes dodávku až po vlastní realizaci a popřípadě i následnou údržbu.

Nabízíme projekty z klasických přírodních materiálů. Používáme přírodní kámen, především břidlice, pískovec, kvarcit a vápenec.

V oblasti materiálů z přírodního kamene, které Vám představujeme, se pohybujeme více než sedmnáct let a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností, které rádi předáváme našim zákazníkům.

Venkovní kamenná dlažba, vnitřní dlažba, kamenné obklady venkovní, vnitřní kamenné obklady, fasády, sokly, schody či zídky se ve spojení se slovem kámen stávají synonymem pro atraktivní vzhled, solidnost, stabilitu a dlouhověkost. Přírodní kámen ale není jen „kámen“ - má spoustu druhů, forem, tvarů, barev, struktur, detailů a odlišností, které z každého jednotlivého kusu dělají neopakovatelný originál. A jako takový si jistě zaslouží velkou pozornost ze strany architektů i stavebníků. Jednotlivé kamenné prvky se mohou stát jak základním charakteristickým rysem celé stavby, tak ji mohou v určitých detailech pouze dotvářet a podtrhovat. Využití lze nalézt v interiérech i exteriérech. Jedinečné je uplatnění například jako kamenný obklad bazénu nebo jako vazba mezi stavební a zahradní architekturou. Variabilita a šíře nabízeného sortimentu otevírá neomezený prostor fantazii a je tedy pouze na nás, jak se této výzvě dokážeme postavit


Kontakty
STONE TRADE

STONE TRADE

Poděbradská 744/141

Praha 9 - Hloubětín, 198 00

Tel: +420 800 100 608

Email: obchod@stonetrade.cz

Webové stránky: stonetrade.czGalerie

Přidejtre svoji firmu