pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Stolařství Petr Jurečka www.dverejuris.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Dveře, Interiéry, Nábytek


Představení společnosti Stolařství Petr Jurečka


Stolařství Petr Jurečka

Firmu založil její majitel Vladimír Jurečka v roce 1993 a to po 18-ti letech praxe v oboru výroby specializující se na vchodové a interiérové dveře na zakázku. Po 10-letech jsem firmu převzal po svém otci který mě od dětství učil vyrábět interiérové a vchodové dveře.

Od počátku se firma truhlářství, stolařství Petr Jurečka orientovala výhradně na zakázkovou výrobu interierových a vchodových dveří té nejvšší kvality a designu.

A také stylový a luxusní nábytek pro nejnáročnější klientelu.

Ve vlastním truhlářství, vybavené nejmodernějšími stroji, vyrábíme interiérové a vchodové dveře z materiálu masivní dub, meranti, který snese ty nejnáročnější nároky na kvalitu a desing. Na základě zhodnocení trhu a požadavků zákazníků byl zahájen vývoj a následně i výroba ojedinělého typu luxusního nábytku, vchodové dveře dřevěné, interiérové dveře a zárubně který splňuje ty nejnáročnější parametry jak na vzhled, tak na kvalitu a použité materiály.

Naše stolařství dokončilo vývoj nové, zcela originální řady vchodových dveří,interiérových dveří luxsusního nábytku, která je určena pro milovníky životního stylu preferujícího kvalitu a originalitu s nádechem minulosti.

Výrobky, které budou trvale zaujímat výjimečné postavení ve vybavení Vašeho interiéru, mohou být umístěny v obývacím pokoji, pracovně, ložnici, jídelně, dětském pokoji nebo chodbě. Věříme, že zvolený materiál a design našich výrobků plně uspokojí Vaši poptávku po atypickém interiérovém vybavení Vašich pracovních i reprezentativních prostorech s využitím tradice české řemeslné výroby nejen z hlediska kvality, ale i vzhledem k cenové relaci s ohledem na použité materiály


Kontakty
Stolařství Petr Jurečka

Stolařství Petr Jurečka

Fryštátská 45

Havířov-Suchá, 735 64

Tel: 774 805 760

Email: petrjurecka@volny.cz

Webové stránky: www.dverejuris.czGalerie

Přidejtre svoji firmu