pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Sportix  www.nakupy-net.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Nábytek


Představení společnosti Sportix


Sportix

V prvním patře najdete oddělení nábytku nabízíme bytový nábytek, nábytek do kuchyně, kancelářský nábytek, ložnicový nábytek i nábytek do dětských pokojů, obývacích pokojů a bytových doplňků. Vyberte si obývací stěny, sedací soupravy nebo křesla do obývacího pokoje za nejlepší ceny. Vysoce kvalitní nábytek z masivu české výroby nabídne postele pro seniory, komody, skříně nebo palandy do dětského pokoje.

Ve druhém patře najdete potřeby pro zahrádkáře, zahradní techniku a zahradní nářadí.

Oddělení nářadí je ve třetím patře. Levné ruční nářadí od firmy Sharks je určeno převáženě pro kutily a domácí použití, ale uspokojí i profesionála. Nabízíme také elektrocentrály, svářecí techniku a potřeby.

Ve čtvrtém patře nabízíme dětské zboží. V oddělení dětského zboží najdete postýlky pro miminka se stahovacím bokem nebo pevné dětské postýlky na kolečkách, komody, přebalovací pulty, židličky, ohrádky, povlečení do postýlky, dětské matrace, dětské spací pytle a zavinovačky. Dětské postýlky z masivu Scarlett nabízíme za ceny výrobce a většina sortimentu je skladem. Každý výrobek je pečlivě testován, aby byl pro děti co nejbezpečnější.

Přejeme vám příjemný nákup a děkujeme za návštěvu našeho obchodu

Obchodní tým nákupy-net.cz


Kontakty
Sportix

Sportix

Novodvorská 24

Bystřany , 417 61

Tel: +420 773 677 087

Webové stránky: www.nakupy-net.czPřidejtre svoji firmu