pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Skříně Katrin www.skrinekatrin.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Interiéry, Nábytek


Představení společnosti Skříně Katrin


Skříně Katrin

Firmu Skříně Katrin jsme s manželkou založili v lednu 2003. Naše dlouholeté zkušenosti s návrhem a výrobou nábytku na míru, především pak vestavěných skříní na míru, nám umožnily od začátku nastavit vysokou úroveň poskytovaných služeb a maximální kvalitu námi realizovaných zakázek. Odměnou nám je rostoucí počet našich spokojených zákazníku. Naši firmu budujeme postupně a na zdravých základech.

Vzorková prodejna

Po skromných začátcích jsme vybudovali a postupně rozšířili kvalitní zázemí. V létě 2006 jsme pro naše klienty otevřeli vzorkovou prodejnu v Praze 4 - Nuslích, kde si můžete prohlédnout ukázkové skříně na míru a vzorníky rámů a dalších materiálů a komponent používaných ke stavbě skříní na míru. Rádi vám osobně poradíme nebo zodpovíme všechny vaše dotazy.

Začátkem roku 2012 jsme v zájmu ještě lepší dostupnosti pro zákazníky otevřeli další zakázkovou prodejnu v Praze 13, viz Kontakty. Věříme, že se toto nové kontaktní místo zaběhne a osvědčí zákazníkům stejně dobře, jako naše již dlouho zavedená prodejna v Nuslích.

Výrobní dílna

Na vysoké úrovni našich realizací se podílí i vlastní výrobní zázemí. V areálu ZD Třebotov nedaleko Prahy disponujeme výrobní dílnou, která je vybavena moderní strojní technikou a zařízením. Zázemí a vybavení firmy samozřejmě i nadále průběžně rozšiřujeme a zkvalitňujeme.

Tým a péče o zakázku

Pracujeme v malém týmu, a tak můžeme každé zakázce věnovat individuální péči a pozornost s ohledem na specifické požadavky a nároky zákazníka. Výsledkem naší práce nejsou konfekční výrobky, ale na míru řešené a zpracované kusy nábytku, jejichž podobu si s naší kvalifikovanou pomocí určil sám zákazník.

Spokojenost zákazníka

V průběhu existence naší firmy jsme zrealizovali stovky zakázek k plné spokojenosti našich zákazníku. Díky tomu se na nás obrací naši zákazníci opakovaně a těší nás velké množství zákazníků z doporučení.

Všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům velice děkujeme za projevenou důvěru, budeme dělat i nadále maximum pro to, abychom ji nezklamali


Kontakty
Skříně Katrin

Skříně Katrin

V Horkách 15

Praha 4 – Nusle, 140 00

Tel: 777 816 667

Infolinka: 241 409 782

Email: info@skrinekatrin.cz

Webové stránky: www.skrinekatrin.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
  • A

    SKŘÍNĚ KATRIN V Horkách 15 140 00 Praha 4 - Nusle

  • B

    Seydlerova 2151/3 155 00 Praha 13 - Stodůlky


Galerie

Přidejtre svoji firmu