pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

SIKO KOUPELNY www.siko-koupelny.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Koupelny


Představení společnosti SIKO KOUPELNY


SIKO KOUPELNY

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen, působící ve 40 prodejnách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění více než 500 zaměstnanců, s ročním obratem přesahujícím 2,5 miliardy Kč.

V prodejnách SIKO je zboží kvalitně vystavené tak, aby zákazníci mohli načerpat potřebnou inspiraci.

Firma SIKO se chlubí i tím, že použité fotografie ve svých reklamních materiálech jsou pořízeny na prodejnách SIKO, nikoliv převzaté z katalogů výrobců – toto se týká nejen veškeré inzerce v odborných časopisech a tisku, ale i u prezentací koupelen na této webové stránce. To je ta pravá pozvánka pro návštěvu vzorkoven SIKO…

V nabídce firmy SIKO jsou zastoupeny prakticky všechny cenové kategorie. Např. u obkladů záběr naší nabídky začíná u ceny cca 130,- Kč za metr čtvereční a končí u obkladů 10x dražších. Na této internetové stránce jsou uvedeny pouze nejprodávanější druhy výrobků. Bohužel není možné na internetu KVALITNĚ představit všech 20.000 položek vedených skladem, proto jsme pro vás připravili výtah cca 3000 nejdůležitějších položek z hlediska jejich prodejnosti.

Věříme, že vás naše internetová prezentace osloví a navštívíte jednu z prodejen SIKO. Sebelepší fotografie na internetu či v katalogu nenahradí možnost výběru přímo na prodejně ve skutečnosti. Našim zákazníkům se snažíme na všech pobočkách nabídnout kompletní profesionální služby:

- maximální inspirace v podobě vystavených vzorových koupelen

- příjemné ceny

- odborná obsluha

- vstřícná pracovní doba - většinou včetně nedělí (viz prezentace jednotlivých prodejen)

- rozsáhlé skladové zásoby

- grafické návrhy koupelen na PC

- na většině prodejen je k dispozici nápojový automat a dětský koutek

- bezproblémové parkování

Než nakoupíte jinde, přijďte se do jedné z prodejen SIKO alespoň podívat. Jenom tak zjistíte, zda je pravdivý náš slogan „SIKO – prodejny plné inspirace”.

SIKO není jen prodejcem pro konečné spotřebitele. Díky odběrům v řádech desítek či stovek miliónů korun od největších producentů může SIKO získané cenové i jiné výhody od výrobců přenášet i na velkoobchodní zákazníky. To může potvrdit nejen zhruba 2.500 dlouholetých tuzemských zákazníků (obchodních a stavebních společností), ale i řada odběratelů v zahraničí (na Slovensku, v Polsku, Ukrajině, Rusku, Litvě, Moldávii, Dánsku atd.).

U rozhodujících výrobců koupelnového vybavení je nyní SIKO největším tuzemským odběratelem (mj. firmy RAKO - obklady a dlažby, KERAMIA - koupelnový nábytek, RAVAK - sprchové kouty a vany, Gustavsberg- akrylátové vany, JIKA a LAUFEN - sanitární keramika). Výrobky domácích firem jsou vhodně doplněny zahraničním sortimentem. Také u mnoha zahraničních výrobců je SIKO největším dovozcem do ČR (mj. firmy GAYA, TESANY, CERAMICAS APARICI, VENUS - španělské obklady a dlažby, PAFFONI - vodovodní baterie, LAGUNA – akrylátové vany). U některých z výše uvedených firem má SIKO navíc výhradní zastoupení pro Českou republiku.


Kontakty

SIKO KOUPELNY

Skorkovská 1310

Praha-Kyje, 198 00

Tel: 281 040 404

Infolinka: 800 11 44 44

Email: info@siko.cz

Webové stránky: www.siko-koupelny.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
 • A

  Skorkovská 1310, 198 00 Praha 9 - Černý Most

 • B

  Výškovická 3143, Ostrava - Zábřeh, 709 00 Ostrava

 • C

  Dubská 3265, 415 01 Teplice

 • D

  Opatovice n. Labem, 533 45 Opatovice nad Labem

 • E

  Nezamyslova 26, 615 00 Brno - Židenice


Přidejtre svoji firmu