pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

SC Trade www.sctrade.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Zahrada


Představení společnosti SC Trade


SC Trade

Společnost SC Trade spol. s r.o. je mladou, dynamickou společností.

Za pomoci nízkých nákladů chceme Vám, našim klientům, nabídnout ideální poměr nízké ceny nakupovaného zboží a vyšší kvality výrobků včetně servisu v dodávkách.

Společnost SC Trade spol.s r.o. je přímým dovozcem tohoto druhu zahradního nábytku.

Firemním krédem je dobré zboží, výborná cena a seriozní přístup ke klientům.

Jsme přesvědčeni, že koupí tohoto kvalitního zahradního nábytku si dopřejete radost z dobrého obchodu a prožijete mnoho příjemných chvil v kruhu rodiny a svých přátel.

Doporučujeme prostudování celé naší nabídky , jistě v ní najdete právě ten správný typ nábytku pro Vaší zahradu či terasu.

Jestliže Vás naše nabídka osloví , věnujte prosím pozornost návodu na údržbu. I když je tento nábytek velmi nenáročný, doporučujeme pravidelnou údržbu.

Za Vaše připomínky a podněty děkujeme.

jednatelé společnosti SC Trade spol. s r.o.

Dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek je ideální volbou pro každého, kdo chce trávit příjemné chvíle odpočinku a relaxace na vlastní zahradě, ať už doma nebo třeba na chalupě. Dřevěný zahradní nábytek je oblíbeným prvkem, který lze využít jak na volném prostoru zahrady, tak i v altánu, terase, u bazénu a podobně. Věnujte proto výběru vhodného dřevěného zahradního nábytku stejnou pozornost jako např. při výběru nábytku do ložnice či obývacího pokoje. I zde je nutné myslet na Vaše rodinné pohodlí. Dřevěný zahradní nábytek se vyznačuje osobitým vzhledem a pevností, proto je vyráběn převážně z masivu tuzemských i exotických dřevin. Nabízíme dřevěný zahradní nábytek z akácie, kvalitního a odolného materiálu, který jistě uspokojí Vaše potřeby. Náš sortiment obsahuje velké množství sestav dřevěného zahradního nábytku. Dřevěný zahradní nábytek se liší navzájem nejen kvalitou a cenou, ale i jeho životností! Také tento nábytek je vhodné doplnit barevnými poduškami. Pohoda a odpočinek na čerstvém vzduchu je to, co potřebujeme po celotýdenní práci.


Kontakty
SC Trade

SC Trade

Meduňková 692/60

Praha 10, 103 00

Tel: +420 603 342 291

Email: sctrade@sctrade.cz

Webové stránky: www.sctrade.czGalerie

Přidejtre svoji firmu