pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Royal wood www.royal-wood.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Interiéry, Nábytek, Podlahy


Představení společnosti Royal wood


Royal wood

Přírodní materiály jsou dnes již nepostradatelnou součástí moderních interiérů. Nábytek z masivu nebo jiné doplňky ze dřeva činí z obytného prostoru útulné místo prostoupené duchem tradice a vztahu k přírodě. Tropickéo dřeviny navíc propůjčí interiéru kouzlo exotiky.

Palisandr ani akácie se u nás jako nábytkový materiál nepoužívá dlouho, ale jeho vlastnosti s dekorativním vzhledem a vysokou odolností mu zaručují slibnou budoucnost.

Díky možnosti vyrábět nábytek na zakázku lze snadno snoubit tradiční materiál s moderním designem, což je v současnosti velice využíváno i v těch nejmodernějších interiérech.

Naše společnost vyrábí interiérový a exteriérový styl jak pro soukromé bydlení, tak pro kanceláře, restaurace, hotely nebo obchody.

Ceny výrobků na zakázku zůstávají stejné, jako ceny u sériových produktů, rozdíl spočívá jen v množství materiálu a složitosti zpracování.

Naši zákazníci si sami mohou zvolit materiál, design, rozměry, barvu i povrchovou úpravu. My však vždy doporučujeme aplikaci vosku, který je zajímavou alternativou k běžným povrchovým úpravám. Vosk dřevo velmi dobře ošetří, ale nekonzervuje. Tím je vyloučeno riziko poškrábání laku a přesto zajištěna odolnost proti vlhkosti. Navíc vosk je jako povrchová úprava na dřevo velice přirozený a takto upravený povrch je velmi příjemný i na dotek.

Po pětileté intenzivní práci v Indii jsme vybrali několik výrobců, ktěří dokáží splnit požadavky náročných evropských zákazníků. Kontrola kvality od nákupu suroviny až po expedici hotových výrobků je prováděna výhradně naším českým partnerem a výroba je dozorována českými mistry.

Sušení a ošetření dřeva proti škůdcům je prováděno pouze v našich továrnách, což vylučuje jakékoliv opomenutí. Surovina, kterou zpracováváme pochází výhradně z plantáží pěstovaných za účelem pozdější výroby nábytku a stromy se nechávání po kácení a opracování minimálně jeden rok vysychat samovolně v poušti, aby se vlhkost dostala přirozenou cestou ze struktury dřeva


Kontakty
Royal wood

Royal wood

Na Příkopě 12

Praha 1, 110 00

Tel: 777 550 050

Email: info@royal-wood.cz

Webové stránky: www.royal-wood.czGalerie

Přidejtre svoji firmu