pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

REMAX CZ reality www.remax-czech.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Hypotéky, Realitní kanceláře


Představení společnosti REMAX CZ reality


REMAX CZ reality

Posedlost po maximálním uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem proč síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než třicet pět let. Strategie RE/MAX se ukázala být úspěšnou ve více než 72 zemích světa s rozdílnými ekonomickými, kulturními a obchodními podmínkami. Na realitních trzích v USA a Kanadě, které patří k nejvíce konkurenčním na světě, je RE/MAX jednoznačnou jedničkou.

V roce 1995 RE/MAX vstoupil do Evropy, kde po 14 letech působí s více než 1 662 kancelářemi, s více než 10 200 makléři, v 35 zemích. V roce 2007 RE/MAX zahájil svojí činnost na trhu Číny, kde zaznamenal okamžitě obrovský ohlas.

Silné povědomí značky RE/MAX u zákazníků, obrovská sdílená nabídka nemovitostí z celého světa, vynikající reputace společnosti a vedoucí postavení na trhu lákají do sítě RE/MAX nejproduktivnější a nejzkušenější makléře. Makléři RE/MAX mají celosvětově v průměru 13 let zkušeností a dosahují nejvyšší průměrnou produkci na trhu, protože jsou schopni díky strategii RE/MAX lépe než jiní uspokojovat potřeby svých zákazníků.

Princip franšízingu, který RE/MAX uplatňuje, je založen na zásadě „ With RE/MAX Everybody wins – Každý je vítězem se značkou RE/MAX“. RE/MAX nabízí každému, kdo hledá prosperitu, nezávislost a uspokojení ve vlastním podnikání, možnost využít výhody mnoha lety ověřené strategie a síly uznávané značky ke splnění svých osobních cílů a ambicí. Majitelé realitních kanceláří RE/MAX stejně tak jako jejich makléři mají velkou příležitost ve svém uplatnění a dosažení vlastního profesního i osobního rozvoje. RE/MAX jim dodává motivaci, energii a potřebné know-how tak, aby mohli udělat maximum pro spokojenost svých zákazníků.

Princip „ Každý je vítězem“ je i principem fungování RE/MAX Česká republika. Pro naše zákazníky toto vítězství znamená maximální přínos a užitek z našich realitních služeb, zaměření se na skutečné potřeby a dodržování našich vysoce profesionálních standardů a přísného etického kodexu, jak se můžete dočíst dále na našich stránkách.

Tak jak vítězí naši zákazníci, tak vítězí i naši makléři a majitelé kanceláří, kterým RE/MAX poskytuje maximální podporu v oblasti strategie, vzdělávání a marketingu tak, aby se stali nejlepšími a nejproduktivnějšími realitními subjekty ve svém regionu. V neposlední řadě důsledným prosazováním naší mise, vize a hodnot, o kterých se také zmiňujeme dále, vítězí i RE/MAX jako celek na českém trhu. Přejeme vám, abyste na našich stránkách našli vytouženou nemovitost nebo inspiraci pro nové nasměrování vaší kariéry. Děkujeme vám za důvěru, kterou v RE/MAX vkládáte, jsme pro vás osobní zárukou, že ji nezklameme.


Kontakty

REMAX CZ reality

Sokolovská 100/94

Praha 8, 18000

Email: firmy@realt.cz

Webové stránky: www.remax-czech.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
 • A

  Olbrachtova 1946/64, 140 00 Praha 4 Tel.: 731 497 577

 • B

  Suchardova 515, 272 01 Kladno Tel.: 312 240 239

 • C

  Třída Svobody 646/4, 772 00 Olomouc Tel.: 739 447 390

 • D

  Radniční 1234, 73801 Frýdek-Místek Tel.: 731 646 299

 • E

  Dvorská 4950, 466 01 Jablonec nad Nisou Tel.: 800 888 503


Galerie

Přidejtre svoji firmu