pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Ravak www.ravak.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Koupelny


Představení společnosti Ravak


Ravak

Společnost RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě. Značka RAVAK přináší krásné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. RAVAK dodává svým zákazníkům vany, sprchové kouty, umyvadla, ale i další chytré koupelnové doplňky, mezi nimi i praktický nábytek do každé koupelny.

Mimo jiné RAVAK jako první na světě uvedl na trh bezpečnou koupelnovou elektroniku cenově dostupnou i pro širokou veřejnost.

Vznik společnosti

Společnost byla založena v roce 1991 jako společnost s ručením omezením a dodnes nese jméno, které odráží jména svých zakladatelů – rodiny Vařeků a Kreysů. Obě rodiny dodnes aktivně společnost řídí.

Prvotní výrobkové portfolio – sprchové kouty a vaničky

Výrobní sortiment tvořily od počátku sprchové kouty a vaničky, nejdříve v licenci francouzského výrobce. V roce 1993 společnost začala investovat do vlastního vývoje a od roku 1994 uvedla řadu sprchových koutů Supernova, vyrobenou vlastní patentovanou technologií. Tato řada je dodnes považována spotřebiteli za nejspolehlivější sprchové kouty na trhu. V roce 1997 se RAVAK stal akciovou společností. Ve stejném roce rozšířil výrobu i o luxusní řady sprchových koutů.

Rozvoj výrobkového portfolia - vany

Rok 1998 byl ve znamení začátku výroby akrylátových van. V roce 1999 RAVAK vyvinul vanu Rosa, která se stala nejprodávanější vanou v Evropě a získala prestižní ocenění na řadě mezinárodních veletrhů. V témže roce RAVAK uvedl na trh hydromasážní systémy pro většinu vyráběných van. Od roku 2000 spolupracuje s rakouskou firmou Design Storz, která je známá svojí činností na poli vývoje automobilů (Audi, Porsche, Honda, Chrysler, Volvo, Nissan, Ford, Seat, Pugeot, BMW, Citroën), ale i designu nejrůznějšího spotřebního zboží (Adidas, Nike, Hugo Boss, Salomon, Blizzard, Atomic). Ze společného vývoje vznikly úspěšné produkty jako sprchový box Whitewater. Dále jsou to úspěšné vany Avocado, LoveStory, You, Magnolia i novinka roku 2009, vana XXL. Od roku 2004 RAVAK spolupracuje se špičkovým českým designérem Kryštofem Nosálem, který je autorem umyvadel z litých materiálů, van Evolution, Praktik, BeHappy, Safe a Praktik N.

Vznik dceřiných společností a export

V letech 1996 až 1997 začala společnost expandovat do zahraničí. První zahraniční aktivity se začaly rozvíjet na Slovensku, v Německu, Rusku a Polsku, poté následovalo Maďarsko, pobaltské státy a Ukrajina. V dalších letech RAVAK rozšířil pole své působnosti na další státy v Evropě i Asii – Spojené arabské emiráty, Španělsko, Lotyšsko, Čínu, Rumunsko a Kazachstán. Společnost RAVAK má v současnosti 15 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 50 zemí v Evropě, Asii a Africe.

Značka RAVAK

Krásnou koupelnu chce mít každý. Nemusíte kvůli tomu ale slevit z dalších požadavků. S námi bude vaše koupelna nejen krásná, ale i praktická, aby se vám do ní vešlo všechno, co potřebujete, včetně pračky a koše na prádlo.

Toužíme po výrobcích tvarově zajímavých, ale především praktických, s vysokou užitnou hodnotou, technicky domyšlených, jednoduchých a bezpečných.

Používáme ty nejkvalitnější materiály a nabízíme vám až desetiletou záruku na vany. Za kvalitu sprchových koutů hovoří naše dlouholeté zkušenosti. U našich výrobků nebudete mít problém s otevíráním dveří, nečistotami v nepřístupných místech ani s protékáním vody mimo sprchový kout.

Nesnažíme se vyrábět výrobky dle možností našich technologií, ale vyrábíme s ohledem na potřeby a požadavky zákazníků. Ptáme se vás na vaše přání a na to, co od koupelnového vybavení očekáváte. Věříme, že existují věci, ze kterých můžete mít i po letech stále stejnou radost. Vždy se budeme snažit přinášet pohodu, krásu a požitek do vašich domácností. Na naše výrobky i služby se můžete vždy spolehnout!

Pokud s našimi výrobky budete spokojeni vy, naši zákazníci, budeme spokojeni i my.


Kontakty

Ravak

Obecnická 285

Příbram, 261 01

Tel: +420 318 427 111

Email: info@ravak.cz

Webové stránky: www.ravak.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
  • A

    Obecnická 285, PŘÍBRAM, 318 427 111 info@ravak.cz


Galerie

Přidejtre svoji firmu