pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Dveře a okna POL-SKONE  www.pol-skone.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Okna, Dveře


Představení společnosti Dveře a okna POL-SKONE


Dveře a okna POL-SKONE

Zastoupení firmy POL-SKONE - výrobce dveří a oken pro ČR a SK. Vyrábíme a prodáváme dřevěná okna - europrofily a pasivní okna s rámem 90 mm, dveře vstupní a interiérové - fóliované, laminátované, dýhované a mořené pro ocelové či obložkové zárubně. Dále bezpečnostní vstupní dveře, protipožární, protihlukové, celoskleněné. Nabízíme eurookna, pasivní okna, dřevohliníková, posuvná, atypická a přesuvná balkónová okna.

Prodáváme kliky projektové a designové, vložky, zámky, zavírače atd.

Firma POL-SKONE vstoupila na český a slovenský trh v roce 2003 jako nová a neznámá firma. Od roku 2003 si firma vybudovala distribuční síť na českém a slovenském trhu . Hlavním cílem je využít zkušenosti z prodeje kvalitních dřevěných oken a dveří na území Polska, Německa, Holandska, Švédska, Litvy, Běloruska, Ukrajiny , Ruska, Itálie , Řecka a dalších zemí EU a doplnit stávající nabídku těchto výrobků na českém a slovenském trhu. Vzhledem k široké nabídce výrobků, díky novým technologiím a zajímavému designovému řešení vidíme šanci uspět u Vás prodejců a spotřebitelů.

POL-SKONE spol. s r.o. je výrobcem dřevěných dveří a oken. Firma vznikla v roce 1990. V průběhu 16-ti let hospodářské činnosti se stala jedním z největších a velice rychle se vyvíjejících firem truhlářského oboru.

POL-SKONE spol. s r.o. disponuje třemi moderními úplně vybavenými digitálně řízenými technologiemi výrobními závody a zaměstnává přes 750 vysoce kvalifikovaných pracovníků.

V nabídce společnosti jsou: vnitřní dveře a dveřní křídla (natíraná, dýhovaná, laminovaná); technické dveře (zvukotěsné a ohnivzdorné), vnější dveře, dřevěná okna, zárubně, dveřní a podlažní lišty. Hlavním konstrukčním materiálem používaným ve výrobě je jakostní tříděné dřevo.

Cílem firmy je vytváření výrobků v kvalitě uspokojující očekávání zákazníků a upevňování pověstí spolehlivého partnera. V roce 2000 byl firmě přiznán certifikačním ústavem Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certifikát pro Systém zajištění kvality shodný s normou ISO 9001 a roce 2003 proběhlo s kladným výsledkem auditní řízení shody s normou PN EN ISO 9001:2001

Funkčnost, krása, estetika a vysoká kvalita provedení výrobků firmy POL-SKONE byly dobře oceněny nejen zákazníky, ale také odborníky. Firma POL-SKONE byla dvakrát poctěna polským propagační znakem "Teď Polsko", a to v roce 2001 za sérii vnitřních obytných dveří a v roce 2002 za technické ohnivzdorné dveře systému POL-SKONE FR.

Podnik získal také mnoho veletržních cen a je vlastníkem Zlatého certifikátu "Podnik fair play". Věříme, že díky Vašemu zájmu a spokojenosti se nám bude dařit naplňovat obchodní cíle. Obchodní aktivity řídíme z prodejny kterou najdete v Hradci Králové.


Kontakty

Dveře a okna POL-SKONE

Veverkova 1688/5

Hradec Králové-Pražské Předměstí , 500 02

Tel: 495 530 979

Infolinka: 495 530 979

Email: pol-skone@pol-skone.cz

Webové stránky: www.pol-skone.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
  • A

    Foersterova 1688/5, Hradec Králové 500 02 Tel.:495 530 979


Galerie

Přidejtre svoji firmu