pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

pobočka Modré pyramidy www.financovani-bydleni.cz

Působnost: Praha

Zařazeno v: Stavba, Banky, Hypotéky, Realitní kanceláře


Představení společnosti pobočka Modré pyramidy


pobočka Modré pyramidy

Kancelář Modré pyramidy v hypermarketu Globus Zličín

Jsme vysoce profesionální skupina finančních poradců, která poskytuje odbornou pomoc a komplexní servis při financování bydlení u Modré pyramidy stavební spořitelny a Komerční banky a.s. . Při poradenské činnosti vycházíme z mnohaletých zkušeností a praxe v ekonomické a finanční oblasti.

Kromě toho využíváme spolupráce s předními developery, stavebními firmami a realitními kancelářemi na českém trhu, jako jsou Haas Fertigbau, Skanska, Komfort reality, Hochtief reality, Chirš reality, Domov Beroun, Topp Kladno. Klientům našich partnerů poskytujeme nadstandardní úrokové podmínky, poradenský servis a řadu dalších výhod, bonusů a slev.

Naše činnost se vyznačuje komplexním servisem a individuálním přístupem ke každému klientovi. Zajistíme financování koupě nebo rekonstrukce nemovitosti buď hypoúvěrem Modré pyramidy nebo hypotékou Komerční banky s volbou optimální varianty dle budoucích finančních možností klienta a s co nejnižší úrokovou mírou. Kromě toho zabezpečíme pojištění nemovitosti, v případě výstavby nemovitosti poradíme z rozpočtem a technologickými parametry výstavby. Zhodnotíme a ochráníme Vaše finanční prostředky formou penzijního připojištění, rizikového životního pojištění, investičního pojištění a komplexním daňovým poradenstvím.

Našim klientům jsme připraveni pomoci a poradit kdykoliv a naše kancelář Modré pyramidy je otevřeno každý den od pondělí do neděle od 9,00 do 18,00 hod na Globusu Zličín.


Kontakty

pobočka Modré pyramidy

Sárská 133/2 (hypermarket Globus Zličín)

Praha, 155 00

Tel: 724 232 822

Email: furbasek@seznam.cz, frantisek.urbasek@mpss.cz

Webové stránky: www.financovani-bydleni.czPřidejtre svoji firmu