pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

People Design www.peopledesign-eshop.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Interiéry, Nábytek, Krby


Představení společnosti People Design


People Design

Interiérové studio PeopleDESIGN se zabývá individuálníma projektama návrhu a realizací Vašich interiérů. Navrhujeme dětské pokoje, ložnice, kuchyně a jídelny, obývací pokoje, ale také komerční prostory jako jsou třeba kanceláře, prodejny, obchody, a spoustu jiných. Zajišťujeme nejen návrh interiéru, ale i všechny potřebné práce, jako může být například vyřízení stavebního povolení.

Samozřejmostí je i zajištění realizace projektu, výroba a dodávka nábytku, stavební úpravy a spousta dalších věcí spojených se zařízením interiéru.

Internetový obchod PeopleDESIGN-eshop je náš nový projekt, kterým se snažíme nabídnout zlepšení Vašeho bydlení širšímu okolí uživatelů. Sedací vaky, které velmi rádi používáme v našich projektech jsou nejen velmi oblíbené ale také i velmi zdravou variantou sedacího nábytku. Jako jedni z mála nabízíme vaky se snímatelným (pratelným) potahem od českého výrobce. Kategorie Tetris je pak přímo z naší dílny. Jedná se o originální designové police inspirované legendární hrou TETRIS. Tento nábytek naleznete pouze v našem e-shopu. Bio krby pak nabízejí jedinečnou možnost dopřát si romantiku otevřeného ohně téměř kdekoli.

Rozhodli jsme se podpořit i naše nejmenší. Z každého prodaného produktu dáme stranou 10,- Kč. Po vybrání určité částky zainvestujeme do vybavení jedné z mnoha školek po celé České republice. Přispějete i Vy


Kontakty
People Design

People Design

Velizská 755

Zdice, 267 51

Tel: +420 605 280 415

Email: soucek@peopledesign.cz

Webové stránky: www.peopledesign-eshop.czGalerie

Přidejtre svoji firmu