pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Palivové dřevo www.prodejdreva.net

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Energie


Představení společnosti Palivové dřevo


Palivové dřevo

Naše firma byla založena v roce 2008 s cílem dodávat kvalitní a současné levné palivové dřevo spotřebitelům v Královehradeckém kraji. Naše firma nezpracovává pouze dřevo na topení, ale je komplexním specialistou v oblasti lesního hospodářství, údržby zeleně. Palivové dřevo připravujeme ve spolupráci s nejvýznamnějšími firmami na českém lesnickém trhu, dále zajišťujeme komplexní služby soukromým vlastníkům lesů, ale i řadě měst.

Štípané palivové dřevo se stalo velmi žádaným palivem, jelikož při srovnání cen s ostatními energiemi lze konstatovat, že je dřevo levné a to bohužel i přes skutečnost, že se mu v posledních letech také nevyhnulo zdražení. Některé domácnosti využívají předností různých paliv a například topení elektřinou nebo plynem kombinují právě s topením dřevem. Důležitým hlediskem také je, že dřevo na topení je ekologické.

Zákazníci si mohou vybrat mezi tvrdým palivovým dřevem, ke kterým se řadí habrové dřevo, bukové dřevo, dubové dřevo, javorové dřevo a měkkým palivovým dřívím, ke kterým patří například břízové dřevo, smrkové dřevo a borovicové dřevo.

Štípané palivové dřevo, které připravujeme pro naše zákazníky je vhodné nejen na topení v krbech ale i do většiny kotlům a kamen.

Do krbu doporučujeme tvrdé dřevo, protože hoření dřeva není doprovázeno „prskáním a jiskřením“, které je díky obsahu pryskyřice charakteristické pro jehličnaté palivové dříví. Nejoblíbenější je pravděpodobně březové krbové dřevo, jelikož se nejenom dobře zapaluje, ale současně dobře hoří i při vyšší vlhkosti.

Nejvhodnější štípané dřevo na topení do kotlů nebo kamen je dubové dřevo, které má i výbornou výhřevnost. Podobně lze také používat bukové dřevo, habrové dřevo nebo například jasanové dřevo.

Snažíme se vyhovět i speciálním přáním našich zákazníkům, a proto pro ně např. chystáme speciální druhy palivového dříví:

bříza – ideální dřevo do krbu,

olše – nejlepší dřevo na grilování ryb,

švestka – nejvhodnější dřevo na uzení.

Štípané palivové dřevo připravujeme převážně pro zákazníky z Královéhradeckého kraje, jedná se o okolí měst Hořice, Hradec Králové, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Nová Paka, Trutnov, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Lázně Bohdaneč, Nový Bydžov, Jilemnice, Vrchlabí, Semily, Náchod, Hostinné, Přelouč, Červený Kostelec.

Levné dřevo do krbu našim zákazníkům v regionu Hradec Králové (Hradecko) nejen připravíme, ale také jim zajistíme dovoz až domů. Dopravně obsloužíme celý region Královéhradecko.

Mezi činnosti naší firmy patří:

příprava palivového dříví

správa lesních majetků

komplexní obchod se dřevem

těžba a přibližování dřevní hmoty

výsadba sazenic

nízkonákladové kácení

Naše moto: "Kvalitní práce je základ kvalitní spolupráce


Kontakty
Palivové dřevo

Palivové dřevo

Levínská Olešnice čp. 94

Jilemnice, 514 01

Tel: 603 299 588

Email: objednavka@prodejdreva.net

Webové stránky: www.prodejdreva.netPřidejtre svoji firmu