pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Oresi  www.kuchyne-oresi.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Kuchyně, Nábytek


Představení společnosti Oresi


Oresi

Společnost Oresi s. r. o., provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně, registrovanou v rámci Evropské unie.

Již deset let se zabýváme prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. V současné době čítá síť Oresi více než 55 obchodů a s cílem být zákazníkovi co nejblíže otevíráme stále nová studia.

V roce 2009 jsme rozšířili svou působnost také na Slovensko.

Snahou naší společnosti je dodat zákazníkovi novou kuchyni ve vysoké kvalitě, za nízkou cenu a v nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen i na funkčnost a design. Ke splnění těchto pro nás zásadních kriterií je důležité využít při výrobě nejmodernější stroje a technologii, kvalifikovaný tým pracovníků a spolupráce s těmi nejlepšími dodavateli v segmentu.

Katalog, který je zdarma ke stažení na www.oresi.cz, byl vytvořen kombinací skutečných fotografií a počítačových vizualizací. Jeho hlavním smyslem je poskytnout vám inspiraci a přiblížít co nejvíce zajímavých i praktických řešení vaší nové kuchyně.

Věříme, že si z nabídky kuchyní Oresi vyberete a budete spokojeni dlouhá léta.

Proč právě Oresi?

Kvalita

Využití nejmodernějších strojů a technologií při výrobě, garantuje vysokou kvalitu našich kuchyní, deklarovanou certifikátem ISO 9001.

Cena

Obrovské množství kuchyňských modulů včetně veškerého příslušenství na našich skladech, nám umožňuje dodat vaši kuchyň i do druhého dne. Samozřejmě i za nižší cenu.

Logistika

Nejen dostatečné skladové zásoby, ale i velkoobjemová přeprava urychluje dodávky a zlevňuje naše kuchyně.

Kuchyňská studia

Protože se síť našich prodejen neustále dynamicky rozvíjí, hledejte jejich aktuální seznam na našich webových stránkách

Návrhy zdarma

Naši zkušení prodejci vám pomohou s návrhem kuchyně podle vašich představ. Konzultace, grafický návrh a cenová kalkulace jsou samozřejmě – zdarma!!!

Servis

Pro vaši plnou spokojenost s novou kuchyní je důležitá odborná montáž.

Ekologie a náš přístup k životními prostředí

My lidé jsme součástí životního prostředí, a to, jak s ním zacházíme, má vliv především na nás. Vaše kuchyň je místem kde se setkáváme s několika ekologickými problémy jako je spotřeba elektrické energie a vody, problém s likvidací kuchyňského odpadu a podobně. I vy se můžete spolu s námi podílet na ochraně životního prostředí zejména vhodným výběrem spotřebičů (energetická třída A), podporou výrobků z recyklovatelných materiálů, použitím drtičů kuchyňského odpadu apod. Nepochybujeme,že tato oblast je společným zájmem nás všech. Ekologie a s ní související otázky jsou proto všudypřítomné v naší obchodní politice. Přizpůsobujeme jí zejména způsob přepravy, skladování a výběr materiálů pro výrobu. Naše výrobky splňují veškeré hygienicko-ekologické normy. Společnost je zapojena do systému Eko-kom pro recyklaci odpadů. Ekologie má v souvislosti s kuchyněmi i jeden velmi individuální, nebo chcete-li osobní rys. Uváženě zařízená kuchyně může totiž stimulovat ekologické jednání každého uživatele a značně ho usnadňovat. Zní to skoro jako hádanka, tak hned prozradíme její řešení. Tím jsou moderní odpadkové koše, dnes už nazývané sortéry, protože doslova „sortýrují“ tedy třídí domácí odpad. U Oresi si můžete objednat za vynikající ceny špičkové a dokonale promyšlené sortéry přední světové značky Franke. Tvoří je většinou souprava dvou či tří košů, které se díky důmyslnému mechanismu vysunou při otevření dvířek košové skříňky. Často se také s otevřením dvířek nadzvednou víka nad koši. Pro každého je už pak spíše zábavou než povinností umístit bioodpad, sklo, plasty či papír do správného oddělení. A když už je odpad takto pěkně roztříděn, motivuje to i lenivější jedince k cestě ke kontejnerům s tříděným odpadem. Mimochodem, víte, že Češi vystoupali během posledních let na přední evropské příčky v třídění domácího odpadu? Pokud budete chtít ještě vylepšit naši národní statistiku, sortéry v kuchyni vám pomohou.

Garance nejnižší ceny

Pro nejvýhodnější nákup kuchyňské linky využijte GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY KUCHYNÍ ORESI. Neváhejte, společně s našimi odbornými prodejci, porovnejte jakoukoli konkurenční nabídku srovnatelné kvality. Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku od jiného obchodníka nebo výrobce, dáme vám ihned stejnou cenu a jako odměnu přidáme ještě slevu 5%. Chceme, aby pro vás naše cena a kvalita byly vždy ty nejlepší.


Kontakty

Oresi

Březí 102

Březí u Říčan, 251 01

Tel: 323 666 239

Email: info@oresi.cz

Webové stránky: www.kuchyne-oresi.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
 • A

  Březí 102,251 01 Březí u Říčan, 323 608 000

 • B

  17.listopadu 947, PARDUBICE 530 12

 • C

  Horova 12,360 01 KARLOVY VARY 777 914 481

 • D

  Nádražní 24,702 00 Moravská Ostrava 775 554 234

 • E

  Podhorská 17,466 01 Jablonec nad Nisou


Galerie

Přidejtre svoji firmu