pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Maxima Reality www.maxima.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Realitní kanceláře


Představení společnosti Maxima Reality


Maxima Reality

MAXIMA REALITY byla založena roku 1996 bez jakéhokoliv zahraničního či úvěrového kapitálu. Naším cílem bylo vždy vybudovat energickou a silnou společnost dodávající dobrý servis zákazníkovi. Kvalitní služby směřované ke spokojenosti nabízejícího i poptávajícího, komplexnost, šíře služeb, vysoká profesionalita, ochota a rychlost služeb nás v brzké době zařadily mezi nejvýznamnější realitní kanceláře na českém trhu.

Nabízíme široký výběr nemovitostí, zajišťujeme prohlídky vybraných objektů, poskytujeme komplexní bezplatné poradenství. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv (ať už se jedná o nájemní či podnájemní smlouvy, kupní smlouvy nebo dohody o převodu členských práv a povinností k družstevnímu bytu).

Naši makléři Vám budou nápomocni při výběru vhodné nemovitosti, právní oddělení dohlédne na vypracování smluv, zajištění nutných písemností a právních formalit. Jako náš klient máte možnost využít bezplatné prezentace své nemovitosti na Internetu a v MAXIMA MAGAZÍNU.

MAXIMA REALITY se řadí mezi největší realitní společnosti a je založena na serióznosti, ochotě a profesionalitě garantované šesti vlastními právníky. Našich 80 pracovníků se řídí přísným etickým kodexem.

Za 14 let své existence jsme pomohli vyřešit bytové potřeby desetitisícům klientů. Jen za rok 2008 byla hodnota realizovaných zakázek více než 2,7 miliardy Kč.


Kontakty

Maxima Reality

Washingtonova 5

Praha 1, 110 00

Tel: 221 110 110

Infolinka: 602 713 713

Email: info@maxima.cz

Webové stránky: www.maxima.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
  • A

    Washingtonova 1624/5, 110 00 Praha-Nové Město


Galerie

Přidejtre svoji firmu