pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Levné Barvy laky levne-barvy.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Barvy laky


Představení společnosti Levné Barvy laky


Levné Barvy laky

Firma Spektrum vznikla v roce 1995 a na trhu barev působí až k dnešnímu dni. Je to rodinná firma s tradicí, která si zakládá na profesionalitě a na flexibilním chování k našim zákazníkům. Hlavní prioritou je pro nás jejich spokojenost za všech podmínek. Proto vždy hledáme taková řešení, aby naše nabídka byla co nejvýhodnější a potvrdila naše dobré postavení v tomto prodejním odvětví.

Disponujeme dvěma prodejnami ve městě Roudnici nad Labem.

První, menší prodejna je v ulici Žižkova 719. Naší hlavní prodejnou a také sídlem firmy je pak prodejna v Ulici 9 . Května -Podlusky.

Zabýváme se prodejem kompletních malířských barev: interiérových: Otěruvzdorné, omyvatelné, klasické, speciální a tónované. Dále pak fasádních, akrylátových a silikonových. Zabýváme se i prodejem lazur a laků na dřevo ,barev na dřevo a kovů, tmelů, penetrací a dalších malířských potřeb a pomůcek.

V neposlední řade náš sortiment také nabízí možnost probarvení fasádních tenkovrstvých omítek se zrnem, podle nejnovějšího tónovacího přístroje Het Multimix, který máme v našem sídle v Podluskách.

V naší nabídce naleznete výrobky předních českých výrobců, ale také i těch zahraničních: Het, Primalex, Barvy a Laky Hostivař, Finkolora, Tikkurila atd. Od všech značek se snažíme nabízet výrobky za seriózní ceny.

Tento nový e-shop by Vám, našim zákazníkům, měl sloužit k pohodlnému výběru hledaných produktů z tepla domova. Upozorňujeme, že nákup zde na internetu se Vám vyplatí více než v naší kamenné prodejně neboť na veškerý sortiment umístěný zde se vztahuje sleva 5% oproti prodejně. Pokud často navštěvujete naše prodejny, můžete tedy nakoupit zde a na prodejně už připravené zboží jen se slevou zaplatit a vyzvednout.

Jak už jsme zmínili, tento e-shop je zcela nový, vytvořený na podzim 2012. Na správu jeho chodu a marketingové záležitosti či reklamu jsme do svého týmu přivítali nového člena, Jakuba Kühna. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně e-shopu, cen apod., kontakt naleznete v horním menu. Pan Kühn nyní pracuje po boku našeho dlouholetého provozního ředitele Jakuba Novotného. Pokud máte dotazy na náš sortiment, potřebujete vybrat správná a výhodná řešení pro svoje projekty, opět kontakty naleznete v horním menu


Kontakty
Levné Barvy laky

Levné Barvy laky

9.května 2259

Roudnice nad Labem, 41301

Tel: 773 604 012

Email: info@levne-barvy.cz

Webové stránky: levne-barvy.czGalerie

Přidejtre svoji firmu