pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

LED abc www.ledabc.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Osvětlení


Představení společnosti LED abc


LED abc

Dobrý den,

právě jste se stali součástí revoluce v osvětlení našich domovů, pracovišť, ulic, škol, nemocnic… prostě celého našeho života. Dnes se dozvíte, jak si zpříjemnit život novým světlem, ale hlavně ušetřit až 80 % nákladů na osvětlení. 10 let jsme sledovali trh a přemýšleli, jaký nový produkt by byl vhodný jako novinka pro náš současný trh v České republice.

V roce 2009 díky 10 rokům, kdy jsme působili ve stavebnictví, jsme narazili na LED-diodové žárovky. Každý si řekne: „Co je na tom, žárovka?“ A v tom je právě síla tohoto obchodu, žárovka. Každý z nás potřebuje žárovku jako toaletní papír, mýdlo, kartáček na zuby a spousty dalších obyčejných, všedních věcí. Prostě „dojdou“ nebo se rozbijí a vy je jdete znovu bezmyšlenkovitě koupit.

Když T. A. Edison vynalezl žárovku, trvalo 100 let, než se stala součástí našeho života. Poté přišly tzv. úsporné žárovky, kterým trvalo 50 let, než se také staly součástí našeho života, ale přesto dnes stále hodně lidí doma svítí obyčejnými žárovkami. Každý měsíc platíme zálohy na elektrickou energii a každý rok se „třeseme“ kolik opět budeme doplácet.

Kupujeme drahé lednice A+, pračky A+ atd., které nám ušetří 20% energie. Avšak nikoho ani nenapadne, že největší spotřeba je právě v osvětlení.

A to je právě naše šance, jak toto změnit! Naše společnost získala 3 výhradní zastoupení od největších výrobců LED-diodových technologií pro Českou a Slovenskou republiku


Kontakty
LED abc

LED abc

Osvobození 49

CHEB, 350 02

Tel: +420 775 873 634

Email: info@ledabc.cz

Webové stránky: www.ledabc.czPřidejtre svoji firmu