pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

KORADO www.korado.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Topení


Představení společnosti KORADO


KORADO

Historie společnosti

Společnost KORADO vznikla v roce 1990 jako malá česká firma, která se téměř z nuly stala v průběhu 10 let jedním z největších evropských producentů otopných těles. V samotném počátku navázalo KORADO na tradici výroby ocelových otopných těles v závodě firmy Koventa, kterou získalo v malé privatizaci.

V následujících letech KORADO svou výrobu razantně rozšířilo a zmodernizovalo, což vyvrcholilo výstavbou nového výrobního závodu v České Třebové.

Bez spojení se strategickým zahraničním výrobcem, pouze pomocí vlastního know - how, se společnost KORADO stala jedním z hlavních evropských lídrů v oboru a v současné době spoluudává nové trendy v celém topenářství. V současnosti KORADO dominuje na českém trhu a velmi úspěšně soupeří s konkurencí na zahraničních trzích a to nejen na našem kontinentu, ale i v tak exotických zemích, jako je Japonsko a Čína. Když se k tomu připočte jeden z nejmodernějších produkčních závodů v Evropě, šikovnost českých zaměstnanců a schopnost jít svou vlastní cestou, lze říci, že KORADO je dobrým příkladem úspěšné české firmy.

KORADO a zákazníci

Prvotřídní jakost a vysoká záruka kvality patří mezi základní předpoklady obchodního úspěchu. Získat dominantní postavení na domácím trhu a obstát v konkurenčním boji proti zavedeným západoevropským výrobcům ale vyžaduje mnohem více. Jednou z hlavních karet, na kterou vsadilo od samého počátku KORADO, je dokonalý servis a péče o zákazníky.

Školící středisko

V areálu nového výrobního závodu v České Třebové vybudovalo KORADO koncem devadesátých let velkorysé školící středisko, kterým ročně projde několik stovek zájemců z řad topenářů a instalatérů, projektantů, studentů a profesorů nebo obchodních partnerů a prodejců stavebních materiálů. Pro jednotlivé skupiny připravilo KORADO různě koncipované jednodenní semináře spojené s prohlídkou výrobního závodu.

Vedle standardního programu firemních seminářů pořádá společnost KORADO společně s dalšími významnými partnery z oblasti topenářství výjezdní regionální semináře a školení, určené pro odbornou veřejnost.

Více o seminářích a školení

Infolinka 800 111 506

Pro potřeby laické i odborné veřejnosti dále KORADO zřídilo bezplatnou telefonní infolinku, na které proškolení zaměstnanci zodpoví jakékoliv dotazy ohledně výrobního sortimentu, včetně technických parametrů jednotlivých výrobků. V případě velmi specifického a odborného dotazu zákazníka dokáží volajícímu zprostředkovat kontakt přímo s technickými pracovníky společnosti.

Software KORADO

Významné zjednodušení práce představuje pro projektanty i obchodníky výpočetní program KORADO, který je kompatibilní s dalšími programy používanými v oboru a který může sloužit jak k navrhování otopných těles RADIK a KORALUX, tak například pro zpracování cenových kalkulací.

Více o KORADO Software


Kontakty

KORADO

Bří Hubálků 869

Česká Třebová, 560 02

Tel: 465 506 111

Email: info@korado.cz

Webové stránky: www.korado.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
  • A

    Bří Hubálků 869, Česká Třebová 560 02


Galerie

Přidejtre svoji firmu