pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kominictví Fireservis www.kominictvi-fireservis.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Kominictví


Představení společnosti Kominictví Fireservis


Kominictví Fireservis

Naše firma Vám zajistí komplexní servis v oblasti komínů. Provádíme opravy komínů od výměny několika cihel po stavbu stavbu nového komína, včetně návrhu provedení a závěrečné revizní zprávy. Zajistíme vložkování komínů pomocí klasických materiálů nebo pomocí moderní technologie – vložkou FuranFlex.

Nabízíme Vám čištění komínů a pravidelné roční kontroly měřením nejmodernější diagnostikou, pomocí které zjistíme: pravý stav komína, provozní tah, úniky tepla v komínovém tělese, přisávání vzduchu a nejúspornější režim spalování. Zjištěním těchto skutečností lze ušetřit až 35 % paliva. Ideální doba pro provedení veškerých měření je během topné sezony za provozu komína.

Nezapomínejte na povinnou kontrolu komínů a nenechávejte objednání na poslední chvíli. V případě, že se stanete našimi stálými zákazníky, budeme termíny kontroly a čištění hlídat za Vás. Vedeme evidenci zákazníků a sami Vás budeme kontaktovat! Navíc od nás dostanete kominickou knížku, ve které se vedou záznamy o provedené kontrole a čištění spalinových cest a slevu ve výši 50 Kč na další pravidelné kontroly. Neváhejte a kontakujte nás.

Kominické práce provádíme v okrese Příbram a v Praze


Kontakty
Kominictví Fireservis

Kominictví Fireservis

Prokopská 14

Příbram 1,

Tel: 725 389 941

Email: fireservis@email.cz

Webové stránky: www.kominictvi-fireservis.czPřidejtre svoji firmu