pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

KIMBAU www.kimbau.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Stavba


Představení společnosti KIMBAU


KIMBAU

Pod firemním označením " kimbau® " najde klient v současné době společnost, která vznikla pouhým přejmenováním firmy VLTAVÍN stavební společnosti s. r. o. Tato původní firma byla součástí holdingu firem VLTAVÍN, jež nabízely propracovaný a uzavřený okruh služeb. Jednalo se o služby z oblasti nemovitostí, financování formou finančního leasingu, stavebnictví a obchodu.

Firma vznikla za účelem dalšího rozšíření služeb výše uvedeného nepsaného holdingu firem VLTAVÍN v dubnu roku 1994. Z původního zaměření na rekonstrukce, opravy střech, bytových jader, bytů a nebytových prostor se postupně měnila na klasickou stavební firmou se všeobecným zaměřením s tím, že oprava střech zůstala zachována jako jeden ze stávajících oborů.

V posledních letech firma nabízí provádění rekonstrukcí a novostaveb nebytových i bytových objektů /též "na klíč"/, ale i menších či větších oprav dle přání klientů. Firma dále zajišťuje předprojektovou a projektovou přípravu, stavební dozory a cenové poradenství v rámci své inženýrské činnosti a další. V poslední době se zejména v oblasti přípravy, inženýrské činnosti a realizace orientuje zejména na protipožární ochranu staveb a to dle našich i zahraničních předpisů / vypracování požárních zpráv včetně projednání, ochrana staveb -sprinklery, EPS, nátěry dřevěných a ocelových konstrukcí, protipožární obklady SDK apod./ . Firma dále zajišťuje statické posudky staveb a jejich částí, mykologické posudky u starších objektů týkající se zejména krovů a konstrukcí podlah a stropů a v neposlední řadě posudky týkající se sanace zdiva, včetně výsledného návrhu na řešení.

Již třetím rokem se firma aktivně věnuje opravám fasád, s použitím zahraničních barev od firmy Caparol. Z těchto důvodů se v posledních letech silně rozvinul další obor, a to zaměření na opravy, rekonstrukce a provádění fasád. S ohledem na již v úvodu citované zaměření na střechy, lze konstatovat, že se firma " kimbau® " zvláště zaměřila na zakázky, týkající se plášťů budov. Současně proto naše firma nabízí i plastové výplně otvorových prvků tj. oken a dveří / profily TROCAL, KBE, Deceuninck, IDEAL 2000 a další / a zimní zahrady.

Jako doplňkový program provádí naše firma kamenické práce ze žuly, mramoru, pískovce, opuky, břidlice a dalších materiálů a to nejen u fasádních prvků. Firma zajišťuje též zakázkovou výrobu kamenných dlažeb, obkladů, parapetů, kuchyňských desek apod.

V rámci komplexnosti služeb pro klienty, projektujeme a realizujeme systémy pro protipožární ochranu budov


Kontakty
KIMBAU

KIMBAU

Korunovační 21

Praha 7, 170 00

Tel: +420 777 772 490

Email: kimbau@kimbau.cz

Webové stránky: www.kimbau.czGalerie

Přidejtre svoji firmu