pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kika nábytek www.kika.com/cz/home

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Nábytek, Podlahy


Představení společnosti Kika nábytek


Kika nábytek

„Filozofie společnosti kika je poskytovat zákazníkům služby týkající se nábytku a doplňků do domácnosti k jejich plné spokojenosti. Z pozice hlavního společníka mne velmi těší, že se naše firma úspěšně rozvíjí již po několik desetiletí. Expanze, která je nyní našim cílem, předpokládá další, velmi dynamický vývoj společnosti.“

Dr. Herbert Koch

„Krásné bydlení a individuální design – nábytek a bytové doplňky pro každého.

“ kika nabízí velký výběr nábytku a bytových doplňků. Každý si vybere dle svého vkusu a možností.

V roce 2010 bude mít skupina kika/Leiner za sebou již stoletou tradici v obchodě s nábytkem. kika se řadí k vedoucím firmám v Evropě, které v této oblasti působí. Vede ji už čtvrtá generace a je dobře připravená čelit výzvám dynamicky se rozvíjejících trhů.“

Mag. Paul Koch MBA

Fakta

kika patří k vedoucím obchodníkům s nábytkem v Evropě

Společnost kika je ve 100% vlastnictví rodiny Koch

kika expanduje do středoevropských a východoevropských zemí

kika vystupuje jako poskytovatel franšízy

kika určuje aktuální trendy

Dlouholetý úspěch

Rudolf Leiner starší koupil v roce 1910 závod Leiner Stammhaus a tím položil základy úspěšné historie. V roce 1973 otevřel Dr. Herbert Koch, zeť Rudolfa Leinera ml. a současný hlavní společník, první obchodní dům kika. Nová koncepce slibovala úspěch, jelikož sledovala tehdejší trend, kdy si zákazníci mohli svůj nábytek sami odvézt a složit. Na odvoz velkého nábytku bylo možné si výhodně pronajmout vozidlo a tím ušetřit náklady na přepravu. Tato koncepce „Cash and Carry“ byla v Rakousku přelomová a setkala se s maximálním úspěchem. Díky tomu pak obchodní domy kika začaly fungovat na principu "vše pod jednou střechou“ a tak zde zákazníci naleznou vše od levného zboží až po velmi kvalitní značkové zboží a mohou využít doplňkových servisních služeb.

kika expanze

Od založení firmy bylo na rakouském trhu otevřeno již 32 obchodních domů. Od roku 2000 kika pokračuje mezinárodní expanzí, jejíž těžiště nyní leží ve středoevropských a východoevropských trzích. V současné době má kika 6 obchodních domů v Maďarsku, 5 v České republice, 2 na Slovensku, 2 v Chorvatsku a 1 v Rumunsku. Nové obchodní domy jsou plánovány také v dalších zemích, např. v Srbsku.

kika má před sebou slibnou budoucnost! Díky hospodářskému a politickému vývoji ve střední a východní Evropě a rozšíření Evropské unie zaznamenává skupina kika neustálý růst. kika vyvinula koncepci, která se upravuje dle požadavků spotřebitelů v cílových zemích: „Krásné bydlení a individuální design – nábytek a bytové doplňky pro každého.“ Nabídka je přizpůsobována, vytvářejí se nová pracovní místa a místní výrobci se stávají dodavateli kika. Při výběru místa pro nové obchodní domy jsou upřednostňovány velké nákupní zóny. Stavební práce jsou prováděny ve spolupráci s místními firmami.

Franšíza společnosti kika

Mezinárodní přítomnost podniku je stále znatelnější. Úspěšná koncepce společnosti kika se prosazuje celosvětově s pomocí franšízy. Logistický řetězec přitom zaručuje stálé zásobování zbrusu novým nábytkem a bytovými doplňky z celého světa.

První obchodní dům s nábytkem v Rusku byl otevřen 23. dubna 2009 pomocí franšízy v Moskvě, druhý 19. listopadu 2009 v městě Samara. Velký krok pro kika a její dodavatele!

V roce 2010 je v plánu otevření 3 dalších poboček v Rusku (Krasnodar, Rostov a Voroněž) a v roce 2011 bude následovat otevření prvního obchodního domu kika v Izraeli ve městě Netanya severně od Tel Avivu.

Bydlení pro každého

Ve více než 60 obchodních domech kika/Leiner zákazníci naleznou sortiment čítající více než 50.000 druhů zboží od praktických doplňků až po komplexní řešení bydlení ve stylu hightech. Motto „vše po ruce“ znamená kompletní servis, který mimo jiné zahrnuje plánování, vyměřování, dodávku, montáž a odběr starého nábytku.

Faktor úspěchu - zaměstnanci

Spokojenost zákazníků v neposlední řadě zajišťuje přibližně 8.200 zaměstnanců. Jejich všestranný vývoj a šance pro kariérní růst umožňují mnohá školení a další vzdělávání. Vedle nákupu, prodeje, marketingu a logistiky poskytují naši zaměstnanci profesionální poradenství, aby byla nabídka upravena vždy dle přání zákazníka. Maximální servis činí ze společnosti kika spolehlivého partnera pro všechny zákazníky.

Firma, která udává aktuální trendy

Produkt manažeři společnosti kika se účastní všech významných veletrhů a sledují nejnovější trendy bydlení a designu, aby je mohli nabídnout zákazníkům v našich obchodních domech.

Logistické středisko St. Pölten

Na skladovací ploše o výměře téměř 100.000 m² a s 30.000 regálovými místy se realizují sny našich zákazníků za pomoci nejmodernějšího metod a technologií. Měsíčně se vyexpeduje zboží o průměrném objemu 41.000 m³


Kontakty

Kika nábytek

Pražská 135

Říčany, 251 01

Tel: 241 049 211

Email: info@kika.cz

Webové stránky: www.kika.com/cz/home


Pobočky společnosti
Mapa poboček
 • A

  Pražská 135,251 01 ČESTLICE, Tel.:241 049 211

 • B

  Veselská 709,199 00 LETŇANY, Tel.:241 089 211

 • C

  U Dálnice 777, Modřice u Brna 664 42, Tel.:544 136 211

 • D

  Písecká 1090/10,326 00 PLZEŇ, Tel.:377 436 211

 • E

  Rudná 50, 700 30 OSTRAVA, Tel.:553 880 211


Galerie

Přidejtre svoji firmu