pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Elektro Etlík www.revize-etlik.cz

Působnost: Královehraecký kraj

Zařazeno v: Elektro


Představení společnosti Elektro Etlík


Elektro Etlík

Revize objektů, elektroinstalací, revize hromosvodů, elektrospotřebičů, strojů pro oblast Hradec Králové

Provádíme revize elektro na všechny druhy elektrozařízení oblasti města Hradec Králové a v celém Královéhradeckém kraji. Můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti revizních techniků, kvalitní a rychlé provedení revizních prací, špičkové vybavení měřicí technikou, počítačové zpracování dat a přehlednou evidenci změřených elektro zařízení.

Pro naše zákazníky v oblasti města Hradec Králové poskytujeme také služby drobných oprav zjištěných závad přímo na místě, nejsou-li nadměrně náročné na čas a neplánované vybavení revizního technika.

Zajistíme příjezd revizního technika a prohlídku revidovaného pracoviště v okolí města Hradec Králové v čase dohodnutém se zákazníkem a následné provedení revizních prací podle předloženého a zákazníkem schváleného harmonogramu. Před započetím revizních prací (a je-li to potřeba, tak i v jejich průběhu) s Vámi zkonzultujeme postup práce a dohodneme náležitosti přípravy revidovaných zařízení a objektů, aby byla zajištěna bezpečnost osob a majetku během provádění elektrorevizí


Kontakty
Elektro Etlík

Elektro Etlík

Rožnov 12

Rožnov, 555 01

Tel: 734 679 349

Email: etlikmilos@seznam.cz

Webové stránky: www.revize-etlik.czGalerie

Přidejtre svoji firmu