pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Dveře Janda www.dvere-janda.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Dveře


Představení společnosti Dveře Janda


Dveře Janda

Vyrábíme dřevěné dveře od roku 1996. Během let prošla firma vývojem a od roku 2008 sídlí ve vlastní provozovně. Nyní se zabývá především zakázkovou výrobou i prodejem dveří z masivu pod jménem Athena. Zaměření výroby je nejen výroba vchodových dveří, ale hlavně vnitřních dveří ze smrkového masivu včetně obložkových zárubní.

Doplňkově pak všechny ostatní výrobky jako jsou euro okna, zdvojená, či špaletová, nábytek z masivu, stylový nábytek, kuchyně na míru s dřevěnými dvířky, postele, stěny aj.

Vyrábíme pouze dřevěné vnitřní a vchodové dveře z výběrového masivu. Vlastní výroba a prodej dřevěných interiérových dveří z výběrového smrkového masivu včetně masivních obložkových zárubní v několika provedení, vstupních dveří a vchodových EURO dveří s rámovými zárubněmi určitě potěší všechny, kdo hledá kvalitní český výrobek. Zárubně můžeme doplnit ozdobnými římsami. Dveře z masivu vyrábíme v nejvyšší kvalitě z prvotřídního třívrstvého smrkového masivu. Na přání zákazníka vyrobíme interiérové dveře z bukového nebo dubového dřeva. Mimo dveří nabízíme výrobu dřevěného stylového nábytku, kuchyní s dřevěnými dvířky, dveřní doplňky a vrchní kování na dveře, včetně kování bezpečnostního. Samozřejmostí je komplexnost celé zakázky, od zaměření stavebních otvorů, přes zasklení, povrchovou úpravu včetně kování a doplňků, až po dopravu a montáž. Kompletní nabídku dřevěných dveří v našem e-shopu uvidíte otevřením levého menu.

Naším záměrem je nabídnout zákazníkům dveře z masivu v té nejvyšší kvalitě za přijatelnou cenu. Náš e-shop berte jako orientační vodítko při výběru Vašich dveří. Jsme zakázková výroba a proto jsme také schopni v rámci našich možností vyrobit dřevěné dveře na zakázku podle vašich představ, dveře dvoukřídlé, posuvné, dveře s nadsvětlíkem a přísvětlíkem. Pro lepší inspiraci navštivte naší vzorkovnu v provozovně


Kontakty
Dveře Janda

Dveře Janda

Zbizuby 71

Uhlířské Janovice, 285 04

Tel: +420 327 324 198

Infolinka: +420 775 333 369

Email: info@dvere-janda.cz

Webové stránky: www.dvere-janda.czGalerie

Přidejtre svoji firmu