pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Čistění bydlení www.cistebydleni.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Úklid


Představení společnosti Čistění bydlení


Čistění bydlení

Poskytujeme komplexní úklid domácností i kanceláří v Praze, Mělnicku, Liberecku, Ústecku a Mladoboleslavsku. Úklidové práce zahrnují všechny náležitosti dle vašich požadavků, například mytí oken vč. rámů, leštění nábytku, vysátí a hloubkové čištění koberců i čalounění, kočárků, radiátorů, mytí podlah, ošetření tvrdých ploch, mytí koupelen a kuchyní, atd.

Potřebujete pravidelný či nepravidelný úklid domácnosti? Naše hospodyně je přesně to, co potřebujete. Poskytuje úklidové služby jednorázově nebo pravidelně. Při pravidelném úklidu pro vás vyhotovíme výhodný měsíční paušál.

Dále se věnujeme čištění párou a extrakční metodou na odstranění nežádoucích mikro bakterií, zašlých a mastných skvrn ze všech možných materiálů, které se časem opotřebovávají. Čistíme a myjeme kompletně interiéry vozidel, včetně čalounění. Tímto šetrným způsobem obnovíme výraznost barev vašeho bydlení i vozu.

Pracujeme spolehlivě, efektivně, diskrétně, nad vaše očekávání, kdykoli, kdy právě potřebujete a hlavně ekologicky. Vyhovíme všem vašim potřebám a požadavkům. Neničíme životní prostředí. Námi čištěný, mytý nábytek a interiér dostanou zpět svůj původní lesk


Kontakty
Čistění bydlení

Čistění bydlení

Dlouhá 95

Dubá, 471 41

Tel: 722 150 473

Email: info@cistebydleni.cz

Webové stránky: www.cistebydleni.czPřidejtre svoji firmu