pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Nadzemní bazény

Perex

Největší výhodou nadzemních bazénů je především cena přístupná opravdu všem. Nadzemní bazény lze pořídit v setu i s filtrací za pár tisíc korun.

 

Dalším plusem nadzemních bazénů je jednoduchá a nenáročná instalace, bez nutnosti zásadních terénních úprav, nebo výkopových prací.

  • bazén umístěte na absolutně vodorovnou plochu zbavenou travních drnů
  • k dosažení vodorovné plochy vždy zeminu pouze odstraňujte, nikdy nepřidávejte
  • nikdy nestavte bazén na štěrku, asfaltu nebo jakékoli směsi obsahující naftu
  • pod bazén rozložte bazénovou podložku, která zabrání poškození bazénové fólie (jiné textilie mohou pod bazénem plesnivět)

 

Nafukovací bazény


Nafukovací bazény patří k nejoblíbenějším nadzemním bazénům především pro svou velmi nízkou cenu. Jakmile to počasí dovolí, snadno nafoukneme bazén, napustíme vodu a můžeme se koupat. Velkou výhodou nafukovacích bazénů je fakt, že po ukončení sezóny je jednoduše vyfoukneme a schováme. Nezabírají nám tak místo na zahradě po celý rok.

 

Bazen nafukovaci 1      Bazen nafukovaci 2

 

Plechové bazény


Stěny bazénu jsou vyrobeny z ocelového plechu s povrchovou úpravou. Vnitřní fólie je z měkkého PVC a bývá mrazuvzdorná. Součástí bazénu je samonosná konstrukce. Tyto bazény se prodávají v setu i s kartušovou nebo pískovou filtrací. Někteří lidé i tyto bazény na zimu rozebírají a s nonou sezónou opět instalují. Není to však nutné. Bazén je možné bezproblémů zazimovat.

 

 

Bazen plechovy nadzemni 1  Bazen plechovy nadzemni 2

 

 

 

 

 Copyright © 2010 Realt s.r.o. all rights reserved

 


Přidejtre svoji firmu