pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Zapuštěné bazény

Perex

Zapuštěné bazény mohou být konstuovány z plastu nebo pomocí folie nebo mohou být tvořeny plechem.

 

 

Samonosné bazény  plastové


 
Samonosné bazény jsou vyráběny extruderovým horkovzdušným svařováním, s pevností spojů větší než je pevnost samotného materiálu. Základním materiálem pro výrobu skeletu bazénu jsou desky a role hladkého povrchu světlemodré barvy vyrobené z homogenního kopolymeru. Tento materiál je mrazuvzdorný, s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a je zdravotně zcela nezávadný. Je certifikován pro pitnou vodu a vyniká vysokou stálobarevností a odolností vůči UV záření s životností minimálně 50 let. Výztuže a žebrování po obvodu bazénu jsou zhotoveny z materiálu o síle 15 mm a zaručují bazénu stálý a pevný tvar. Vedle standardních tvarů bazénů vyrábíme na přání zákazníka i libovolné tvary a velikosti.

Hlavní výhody:

 • Nízká cena
 • Rychlá a poměrně jednoduchá stavba
 • Lze zhotovit schodiště
 • Téměř neomezený tvar
 • Lze zhotovit v provedení skimmer i přeliv

 

Plastove bazeny schema

 

Samonosný bazén / typ Ovál


Nejvyhledávanější a cenově nejdostupnější typ samonosného bazénu. Jeho pravidelný tvar zaručuje ideální cirkulaci a optimální čištění vody v bazénu. Díky možnosti umístění vestavěných schodů je přístup do bazénu bezproblémový i pro méně pohyblivé zákazníky. Ve spojení s protiproudem a masážními tryskami budete mít doma z Vašeho bazénu malé rehabilitační centrum.

 

Bazen typ oval 1Bazen typ oval 2

 

Samonosný bazén / typ Obdélník


Další z typů samonosných bazénů, který je oblíben mezi zákazníky. I při zatažení zastřešení s bočním vstupem zůstává přístup do bazénu snadný, a to díky možnosti umístění schodů v rohu bazénu.

 

Bazen typ obdelnik 1Bazen typ obdelnik 2

 

Samonosný bazén / typ Kruh


Statistiky potvrzují, že kruhové bazény se uplatňují zejména jako doplňkové zařízení saun a relaxačních center.

 

 

Bazen typ kruh 1Bazen typ kruh 2

 

 

Foliové bazényZapuštěné bazény mohou být kostruhovány pomocí fólie. Hlavní výhodou je možnost vytvořit téměř jakýkoliv tvar podle přání zákazníka. 1,5 mm silné hydroizolační fóliejsou vyrobeny z měkčeného PVC-P vyztuženého vysoce pevnou polyesterovou sítí. Vyznačují se mimořádně dlouhou životností, vysokou pevností, tvarovou flexibilitou, vysokou odolností proti UV záření a účinkům chemicky upravené vody. Materiál disponuje taktéž odolností proti hnilobě, plísním a odpuzuje mikroorganismy. Fólie se používá v několika barevných provedeních.

Hlavní výhody fólií:

 • vhodná hydroizolace při výstavbě nových bazénů (betonové, ztracené bednění)
 • možnost zvolit si libovolný tvar a rozměry bazénu
 • protiskluzový dezén na schody
 • velmi rychlá rekonstrukce starších bazénů
 • životnost fólie cca 30 let

 

Bazeny foliove schema

 

 

Bazény foliové - ovál nebo kruh


Zapuštěný montovaný bazén s nosnou konstrukcí z ocelového plechu vícenásobně chráněného proti korozi. Do této konstrukce je uložena fólie z měkčeného PVC. Pro provoz bazénů je třeba ještě další vybavení - filtrace, čerpadlo, skimmer apod. Bazény jsou dodávány v kruhovém nebo oválném tvaru o hloubce 1,2 m a 1,5 m.


 
Bazen foliovy kruhBazen foliovy oval

 

Bazény foliové - atypické tvary


Bazény atypických tvarů, jsou vyráběny podle nejmodernějších světových trendů. Konstrukce je tvořena ztraceným bedněním s proměnlivou hloubkou dna, která se pohybuje podle rozměru bazénu od 1,10 m až do

 

Bazen foliovy atyp 1Bazen foliovy atyp 2

 

Plechové bazény


Tyto bazény jsou tvořeny plechem s celou řadou povrchových úprav proti korozi. Dno je betonové. Hydroizolace je zajištěna folií upevněnou lištami.

 

Hlavní výhody bazénu:

 • Nízká cena
 • Poměrně rychlá a jednoduchá stavba
 • Jednoduše vyměnitelná folie
 • Nevýhody bazénu:
 • Bazény jsou tvarově omezeny na ovál nebo kruh

 

 

Bazény plechové schema

 

 

 

 

 Copyright © 2010 Realt s.r.o. all rights reserved


Přidejtre svoji firmu