pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Romantika ve mlýně u Karlštejna!

Perex

Bez romantiky, vášně, překvapení a touhy nevydrží dlouho žádný vztah. Možná máte doma muže pecivála, který se nejraději válí na gauči, nebo takového, kterého prostě nenapadne, aby vás někam vzal a zažil chvilky ve dvou. Musíte vzít osud do vlastních rukou, překvapit ho, odměnit sebe a vyrazit za romantikou. Doporučujeme nabrat směr Karlštejn!

 

Malebné údolí a památný mlýn

Hrad Karlštejn se tyčí nad klidnou Berounkou a ročně jeho majestátnost přijedou obdivovat tisícovky turistů. Snad každého alespoň na chviličku napadne, jak velkolepé by bylo přespat mezi zdmi, kde se rozhodovalo o osudu českých zemí. Jenže to možné není, ale zase není třeba se snu zbavovat úplně. Nedaleko hradu stojí Romantický hotel Mlýn Karlštejn. Vznikl rozsáhlou rekonstrukcí starého mlýna, který byl na břehu řeky postaven o téměř celé století dříve než samotný hrad. A právě sem můžete vyrazit za romantikou, připraven mají dokonce i speciální romantický balíček.

 

Styl a pohoda

Karlštejn ubytování je možné v celkem 21 pokojích, všechny jsou nekuřácké a jsou vybaveny stylovým nábytkem. K nejkrásnějším patří pokoj Královny Elišky, který zdobí i dobová zámecká podlaha. Luxus zažijete v pokojích THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS, jejich dominantou je volně stojící vana. Pro zamilované páry má hotel speciální Romantický balíček. Koupíte si 1 noc v exekutivním pokoji, užijete si večeři při svíčkách, dostanete welcome drink a košík ovoce na pokoj, v ceně je i snídaně, kterou si můžete objednat na pokoj.

 

Bohaté možnosti vyžití

Hotel obklopuje zelený ostrov, určitě si ho projděte, jeho součástí je i malá ZOO. Nachází se zde i altánek, který je oblíbeným místem pro svatební obřady. O romantické i adrenalinové aktivity v okolí Karlštejna není nouze. Na recepci si můžete objednat třeba let vrtulníkem nebo balonem. A když budete chtít poznat okolí, udělejte si výlet na lomy Amerika, navštivte také úchvatné Koněpruské jeskyně.


Přidejtre svoji firmu