pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Ubytování v Praze s velkou partou

Perex

Máte partu, se kterou jezdíte různě po výletech a na dovolené? Nebo přemýšlíte, kam vyrazíte se svou třídou dětí na výlet? Případně vedete tým mažoretek, čeká vás vystoupení v hlavním městě a vy přemýšlíte, kde se ubytujete? Sehnat v Praze levné ubytování pro skupiny se může zdát jako nadlidský úkol. My však máme jeden dobrý tip.

 

Praha je lákavým místem k návštěvě za každého ročního období, o Vánocích má ale ještě větší kouzlo. Proto neváhejte a vydejte se sem s rodinou, přáteli, třídou dětí, zájmovým kroužkem. A ubytujte se třeba v Akát penzionu. Tento penzion v Praze 5 se nachází 50 m od zastávek tramvaje, metra a autobusu Smíchovské nádraží, takže se sem pohodlně dostanete z každého koutu republiky. Dokonce i ze zahraničí, protože na letiště je to odsud jen 30 minut.

 

Zaplatíte od 280 Kč za noc

Některé penziony či hotely nabízí slevy pro skupiny a Akát penzion mezi ně patří. V období od listopadu do března se zde můžete ubytovat za cenu 280-350 Kč na osobu denně. V ceně je přitom zahrnuta i snídaně, další jídla si lze přiobjednat. Jen je potřeba zaplatit zálohovou fakturu aspoň 30 dní před datem ubytování. Pokud se tedy chystáte užít si vánoční atmosféru v Praze, je nejvyšší čas si ubytování zabookovat.

 

Ubytování nepostrádá komfort

Cena ubytování sice není vysoká, ale to rozhodně neznamená nižší úroveň služeb. Pokojů zde mají celkem 18, ve všech jsou televize, WiFi a vlastní sociální zařízení. Apartmánů tu mají 9, všechny jsou nově zrekonstruované, a pak objevíte ještě 5 vícelůžkových pokojů pro až 28 osob. Jsou na samostatném patře, takže pokud vás přijede opravdu hodně, můžete mít celou část penzionu jenom pro sebe. Setkávat se lze třeba v nekuřáckém salonku v restauraci. Kromě toho nabízí tento penzion v Praze i možnost parkování, úschovu zavazadel nebo transferu z letiště. Moc dlouho tedy neváhejte, protože člověk aby pohledal podobné penziony s tak příznivou cenou.


Přidejtre svoji firmu