pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Udržte si svou postavu

Perex

Musela jste před létem na sobě hodně pracovat, abyste na začátku plavkové sezony dostala své tělo do skvělé kondice a dobře vypadala? Vzpomínáte si ještě kolik času a úsilí jste věnovala zhubnutí do plavek? Máte strach, že svou současnou postavu s příchodem podzimu a sychravého počasí ztratíte?

 

Žít zdravě není tak složité, jako neustále hubnout

Bojíte se, že u vás nastane JOJO efekt? Tedy že se vždy dostanete do kondice, pak na sobě přestanete pracovat, zase přiberete a pak se budete znovu vracet do formy? Neustálé shazování tělesné váhy a vracení se do kondice vždy vyžaduje mnohem více času a úsilí. Navíc je i nezdravé pro lidské tělo. Ideální by bylo, kdybyste si svou současnou váhu a postavu jen udržovala. Když si na zdravý životní styl zvyknete, bude vám už za pár týdnů připadat zcela přirozené pravidelně cvičit a zdravě se stravovat.

Cvičení a strava jsou 2 nejdůležitější věci pro zdravý životní styl. Nezapomínejte ani na dostatečné množství kvalitního spánku. I ten je důležitý, ačkoliv se často podceňuje. Jaký vliv má spánek na tělesnou kondici, se můžete přesvědčit zde.

 

Posilujte správně, nepřeceňujte své možnosti

Každý z nás je jiný. Odlišujeme se váhou a výškou, ale i celkovým složením těla, schopností snášet fyzickou a psychickou zátěž a také tím, jak intenzivní potřebujeme trénink. Špatným rozvržením a naplánováním tréninků a posilovacích jednotek si můžete dokonce ublížit. V ideálním případě byste si tréninkový plán měla nechat sestavit profesionály, kteří by měli také dohlížet na jeho správné dodržování. Například posilovna Kentoya Fitness Praha nabízí pro udržení postavy a posilování spolupráci se zkušenými trenéry a na profesionálních strojích.

 

Kentoya Fitness zajistí i opálení po celý rok

Podařilo se vám letos v létě dosáhnout ideálního opálení? Nechcete se ho vzdát ani, když horké letní počasí už pomalu mizí? Kentoya Fitness není jen posilovna, ale zároveň i solárium Praha.


Přidejtre svoji firmu