pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kontaktní grily

Perex

Dopřejte si grilované pochoutky v té nejlepší kvalitě. Nejde jen o to, kde je koupíte, kolik v sobě mají masa, jak je okořeníte, ale hlavně na čem si je připravíte. Z grilovaného jídla „vytřískáte“ nejvíc, když si ho uděláte na výkonném kontaktním grilu, který se postará o ráj na zemi ve vašich ústech.

 

Křupavá krustička, perfektně propečené maso, šťavná chuť a doslova harmonie chuti – to je výsledek, který získáte snadno, pokud si domů pořídíte kontaktní gril. Takový kontaktní gril je praktický do domácnosti, protože nezabírá moc místa, většinou je dělán jako stolní. Na druhou stranu z něho vycházejí pokrmy perfektně připravené.

Kontaktní grily jsou lehké a skladné, přičemž vybírat si můžete ze dvou druhů modelů – s přiklápěcím víkem nebo otevřený styl. Uzavíratelný kontaktní gril má výhodu v tom, že jídlo můžete opékat z obou stran najednou, což je dobré především u toustů nebo jiného zapékaného jídla, na otevřeném kontaktním grilu máte zase všechno přesně pod dohledem.

 

Kontakt je pro vaši domácnost jako dělaný

Kontaktní grily mohou být buď elektrického, nebo plynového charakteru. Obojí lze používat jak uvnitř, tak na venkovní grilování s tím, že ale elektrický je omezen přítomností zásuvky a délkou šňůry.

Povrch kontaktních grilů je vyráběn většinou z teflonového materiálu, můžete se ale také setkat s keramickým kontaktním grilem. Jídlo se tak nepřipaluje a rovnoměrně se opéká, rošt se potom snadno čistí. Při vybírání kontaktního grilu dávejte pozor, jak velká je grilovací plocha. Její velikost záleží v podstatě na vás a na tom, jak velcí jste jedlíci.

Pro snadnější a efektivnější přípravu jídla na kontaktním grilu, je dobré pořizovat modely, které mají termostat, na kterém vidíte teplotu a připravenost roštu, a také hlídání na odkapávání. Až ochutnáte jídlo připravené na kontaktním grilu, už nikdy nebudete chtít jiné, tak neváhejte a připravujte si zdravá jídla přímo u vás v kuchyni.


Přidejtre svoji firmu