pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Reklamní předměty pro zaměstnance

Perex

V dnešní době nedostatku pracovníků si firmy musí své zkušené zaměstnance udržet, pokud mají na trhu uspět. Kromě klasických pracovních benefitů jako je mzda či stravenky se tak stále více prosazuje i darování reklamních předmětů, které byly dříve téměř výhradně vymezeny pro klienty.

 

Reklamní předměty jsou ve většině firem vnímány jako doplnění péče o zákazníky, popřípadě forma propagace, kterou může společnost použít, aby na sebe upoutala pozornost například na veletrzích. V poslední době se však stále více rozvíjí darování těchto předmětů s logem společnost přímo zaměstnancům. Nejčastěji jde o formu odměny v různých soutěžích či poděkování za přínos, který společnosti poskytli.

Reklamní předměty jsou velmi flexibilní

Jednou z největších výhod reklamních předmětů je jejich vysoká flexibilita, společnosti mohou pořídit dárky v různé cenové hladině. Jednoduché reklamní tužky a propisky lze i potiskem loga získat v řádu jednotek korun za kus, kvalitnější kovové provedení či prémiové propisky jsou o něco nákladnější.

Reklamní předměty jsou pro někoho možná poněkud překvapivě zbožím, které podléhá trendům. Jakmile se na trhu objeví novinka například v podobě multifunkčního kapesního nářadí ve velikosti platební karty nebo hračky typu fidget spinner, můžete si být jisti, že jej lze vyrobit rovněž jako reklamní předmět. Z něj pak mají radost nejenom vaši zaměstnanci, ale také jejich ratolesti.

Předměty ve vlastním tvaru jsou hitem

Hitem posledních měsíců jsou reklamní předměty ve vlastním tvaru vyrobené přesně na míru požadavkům dané společnosti. Mohou obsahovat například USB flash disk, kroužek na klíče a další příslušenství. Díky pokročilým technologiím prakticky není překážkou jakýkoli požadavek.

Pokud i vás zaujaly možnosti reklamních předmětů, reklamní agentura Propaq vám ráda představí kompletní nabídku čítající více než 15.000 produktů pro vaše klienty i zaměstnance.


Přidejtre svoji firmu