pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Nadčasové postele z masivu

Perex

Výběr správné postele není tak jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát. V dnešní době je na trhu široká nabídka postelí.

Ale pokud toužíte po mimořádné kvalitě, tak vsaďte na české výrobce - postelezmasivu.com, kde poctivé dřevo hraje hlavní úlohu. Dřevěná postel je nenahraditelná. To je naše doporučení - postele z masivu, a pokud možno, tak s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv. Manželské postele z masivu nejen dobře vypadají, budou vám sloužit po mnoho let. Masivní dřevo má nejvyšší trvanlivost s porovnáním jiných druhů materiálů. Navíc je tvrdé a pružné, dobře odolává mechanickým a chemickým vlivům.

 

Dřevěné postele s úložným prostorem

Máte malý byt? Bukové postele s úložným prostorem ve svém domově zajisté rádi uvítáte. Ve výše jmenovaném internetovém obchodě nabízí český výrobce vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Nelze přehlédnout jednoduchý a funkční vzhled, tuhost, snadnou montáž i demontáž. Co víc! Dle vašeho přání vám namíchají mořidla dřeviny, aby vám dubové postele krásně zapadly do vaší ložnice. Velký zájem je o postele s úložným prostorem s možností výklopných roštů. Vyvstává otázka – smrk, buk nebo dubové dřevo? Ideální volbou je bukové nebo dubové dřevo. Dřeviny jsou charakteristické trvanlivostí a také tvrdostí, přestože i smrk mé své výhody.

 

 

Manželská postel masiv s letokruhy

Návrat k přírodním materiálům je zřejmý ve všech oblastech. Proč tedy nezačít u postele z masivu s úložným prostorem? Statistiky jednoznačně ukazují, že 9 z 10 zákazníků touží po atypické posteli z masivu. Proč si nevzít z toho příklad? Jaká je postel, takový je spánek! Pak už jen stačí si určit počet a způsob vyklápění. Dokonce se vám nabízí možnost kombinace dvou různých postelí do jedné a výroba stylových nočních stolků. Dodání včetně montáže po celé ČR a SR! Není důvod váhat s objednávkou!

 

 


Přidejtre svoji firmu