pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Postele z masivu

Perex

Postele z masivu jsou ideální volbou pro každého, kdo má rád při spaní bezpečí, pohodlí, a navíc skvělý vzhled postele, která může být přímo pro vás na míru.

Postele z masivu vám pomůže začít den lépe

Stává se vám, že se budíte celí rozlámaní, či nevyspalí z nepohodlné a rozvrzané postele? Pokud vaše ráno začíná takto, potom ani váš den zřejmě nebude ten nejlepší. Špatné spaní má vliv na naši náladu i pracovní výkony. Pokud tedy chcete takovou postel, která vám poskytne pohodlí během spánku, nebude při každém pohybu vrzat, bude skvěle vypadat a zároveň vydrží krásná po desítky let, potom jsou tou nejlepší volbou právě postele z masivu.

 

 

Postele z masivu můžete vybírat v nejrůznějších velikostech, designu, barvách a druhu dřeva. Ekonomicky nejvýhodnější jsou smrkové postele, ovšem mnoho lidí si rádo připlatí za bytelnost a jedinečný vzhled dubových a bukových postelí. V naší nabídce naleznete různé typy postelí, jako například oblíbený typ Isabela 180 x 200 cm, ovšem pokud chcete něco jedinečného a na míru pro vás, rádi vám vyrobíme postel přesně podle vašich představ. Ať už se vaše speciální požadavky týkají rozměrů, designu, či doplňkového nábytku, jako například nočních stolků a polic, jsme připraveni vám vyhovět. 9 z 10 našich zákazníků využívá nabídky výroby na míru.

 

Proč si tedy nechat postel na míru vyrobit u nás?

  • Příznivé ceny

  • Individuální, vstřícný přístup a snadná domluva

  • Kvalitní provedení i materiály

  • Nadčasová postel, která vás přežije

  • Namíchání mořidla do barvy ložnice

  • Snadná montáž i demontáž

  • Dodání včetně montáže po celé ČR i SR

 

Jestliže potřebujete do ložnice více úložného prostoru, nemusíte to řešit hned novou skříní. Skvělé řešení mohou být postele z masivu s úložným prostorem, které vám poskytnou kvalitní spánek i dostatek místa pro uložení peřin, či jiných věcí. I tyto výklopné postele jsou v provedení celo-masiv.

 

 

 

Dřevěné postele jsou tím nejlepším, co můžete ve své ložnici mít. Potěšte novou postelí sebe, nebo někoho ze svých blízkých.


Přidejtre svoji firmu