pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Reklamní předměty pro váš domov

Perex

Spojení reklamních předmětů a útulného domova vypadá na první pohled poněkud zvláštně. Přesto je však velmi časté a přináší radost. Například takové magnetky na lednici jsou ve své podstatě reklamní předměty, které jsme si sami dobrovolně pořídili. Existují však i jiné předměty, které zpříjemní naše bydlení.

 

Firmy dnes mají prakticky neomezené možnosti, jak potěšit své zaměstnance a zákazníky. Reklamní předměty s potiskem jsou velmi vítanou volbou. Již dávno nejde pouze o klasické propisky, které člověk obdrží a hned zahodí, hitem posledních měsíců jsou velmi praktické reklamní dárky jako powerbanky, reflexní vesty či pásky s potiskem ve formě loga společnosti.

Reklamní předměty pro domácnost

Speciální kategorií jsou reklamní předměty pro domácnost. Firmy je zatím příliš neobjevily, což je poněkud škoda, protože možnosti, které se nabízí, jsou opravdu velmi atraktivní. Společnost může darovat například potřeby pro vaření či stolování známých jmen jako je Jamie Oliver. Samozřejmostí je možnost natisknout na tyto kuchyňské potřeby logo společnosti tak, aby se firma zviditelnila, ale současně nebyla narušena užitná hodnota reklamního dárku.

Sady na grilování pro letní večery

Většina Čechů miluje letní večery provoněné pečeným masíčkem, zeleninou i sýrem. Letní grilování je jednou z našich velkých vášní, při nichž se sejde parta přátel a podělí se o zážitky z uplynulých dnů. Reklamní předměty tuto přátelskou atmosféru zvýrazní. Firmy mohou darovat svým zaměstnancům či zákazníkům grilovací sady, teploměry či přímo celé grily.

Vychutnejte si skleničku vína

Samozřejmě i v tomto mohou reklamní předměty pomoci, pokud je firmy nabídnou. V nabídce produktů jsou vývrtky na víno, chladiče, nádobky na led a mnoho dalšího.

Reklamní předměty obohatí váš život

Reklamní předměty zpříjemní celou řadu činností, od těch běžných, až po výjimečné okamžiky vašeho života. Jejich pořízení je pro firmu navíc daňově uznatelným nákladem. Proto se mohou stát velmi vítanou odměnou. Podívejte se na nabídku reklamních předmětů, které obohatí život vašich zaměstnanců či zákazníků.


Přidejtre svoji firmu