pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Mobilní tryskání pískem

Perex

Trápí vás, že fasáda vašeho domu nevypadá tak pěkně jako v době, kdy byla čerstvě natřená? Nezoufejte. Chcete-li svému obydlí vrátit původní vzhled, kontaktujte specialisty z AXIOM Real – ti se postarají o vyčištění od organických i anorganických nečistot a hravě si poradí i s graffiti.

Pracovníci z AXIOM Real používají špičkové systémy na bázi tryskání pískem. V čem je tato metoda tak efektivní a na co všechno ji lze využít? Vše podstatné se dozvíte v tomto článku.

Co je to pískování a jaké jsou výhody?

Tryskání pískem je způsob opracování povrchu proudem abraziva (jemných částic). Používá se při čištění fasád a mnoha dalších typů povrchů. Pískování je efektivní také v souvislosti s opracováním kovu a dřeva.

 

 
Tryskání - pískování železných konstrukcí

 

Největší výhody abrazivního čištění povrchů pískováním souvisí také s mobilitou. Profíci z AXIOM Real disponují špičkovými systémy TORBO, které nejsou závislé na externích mediích. A protože je prašnost o 95 % nižší než u běžného tryskání, mohou mobilní pískování provádět bez speciálních konstrukcí, a to i v rušných městských čtvrtích a v interiérech. Technologie je k opracovávanému materiálu natolik šetrná, že ji schvaluje i památkový ústav.

 


Oprava Karlova mostu metodou tryskání

Skvělá metoda při sanaci a odstranění graffiti

Tryskání pískem nachází využití také v souvislosti se sanací. Odstranit vlhkost zdiva není snadné, ale díky systému TORBO, lze z povrchu odstranit vlhkost a plísně, ale také ho efektivně opracovat před aplikací stěrky a nátěrových hmot.

 

Na AXIOM Real se můžete obrátit také v souvislosti s odstraněním graffiti. Pokud se na vaší fasádě vyřádil pouliční umělec, pracovníci povrch vyčistí a v případě zájmu aplikují speciální antigraffiti nátěr – díky tomu bude každé další čištění mnohem jednodušší, rychlejší a méně nákladnější.

 

 
Čištění budovy od graffitti

 

Chcete se o mobilním tryskání pískem dozvědět více? Zajímavé informace, reference a kontaktní údaje najdete na www.tryskani-piskovani-ars.cz.


Přidejtre svoji firmu