pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Nové byty Na Vackově

Perex

Hledáte nový domov pro lepší život? Bydlení, do kterého se vám vyplatí investovat? Najdete ho v Praze v klidné lokalitě horního Žižkova. Právě zde totiž vzniká nový rezidenční projekt Byty Na Vackově a my vám prozradíme, v čem je výjimečný a proč byste se o něj měli blíže zajímat.

Najít v Praze perfektní bydlení není snadné. Každá jednotlivá část metropole má svébytnou atmosféru a specifické (ne)výhody. Horní Žižkov patří k vyhledávaným lokalitám a společnost Metrostav Development zde v minulosti vybudovala již jeden úspěšný projekt s názvem Alfarezidence. Nový projekt rezidence NA VACKOVĚ tak plynule navazuje na předchozí a nabídne bydlení s vyváženým poměrem ceny a kvality.

Nové byty na Žižkově charakterizuje efektivní využití prostoru, vzdušnost a přísun přirozeného denního světla. Celkem se jedná o 127 malých studií 1+kk, 53 malometrážních 2+kk, 137 bytů 3+kk a 14 velkoplošných 4+kk. Obyvatelé budou mít k dispozici předzahrádky, balkony, lodžie a střešní terasy.

Projekt Na Vackově se skládá z pěti budov. Dokončení prvních tří je naplánováno na závěr roku 2016 a předání bytů proběhne nejpozději do konce února 2017. Zbylé dva bytové domy jsou aktuálně ve výstavbě.

Architektonické pojetí budov je poměrně netradiční – objekty ustupují ze zavedené uliční linie a vnáší do prostředí svěží nádech. Podobu projektu dostali na starost zkušení architekti ze studia MS Architekti a povedlo se jim do stávajícího prostředí zakomponovat asymetričnost a členitost.

Nové byty v Praze 3 lákají zájemce o bydlení v lokalitě se slibnou budoucností. Horní Žižkov bude v následujících letech vzkvétat a vyroste zde nová obchodní čtvrť. Lokalita Na Vackově však zůstane stejně klidná jako doposud. V blízkém okolí projektu se nachází malebný park Židovské pece, cyklostezka na Kralupské Dráze, Olšanské hřbitovy, park Balkán a další místa, kde lze trávit čas s procházkami i sportem. Aktuální informace o projektu můžete sledovat na byty.navackove.cz.


Přidejtre svoji firmu