pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Proč si pořídit odvlhčovače vzduchu

Perex

Častým problémem starých bytů, domů a novostaveb je plíseň, která se zde objevuje kvůli nadměrné vlhkosti. S oběma problémy najednou si umí poradit odvlhčovače vzduchu.

Zbavte se vlhkosti i plísní najednou

Plíseň nám škodí nejen z hlediska estetického, kdy ji často objevíte za skříní nebo v rozích koupelny či na stropě. Škodí nám také z hygienického hlediska. Způsobuje alergie, vyrážky a další onemocnění. Máte-li doma dlouhodobě vlhko, navštivte web vzdusin.cz a vyberte si některý z odvlhčovačů do domácnosti.

 

 

Důvodů ke vzniků plísní v domácnosti může být spousta, jejich odstranění je v dnešní době poměrně snadnou záležitostí. Prvním krokem je místnost řádně vysušit, s tímto vám snadno pomohou kompaktní a tiché odvlhčovače vzduchu Olimpia Splendid opatřené digitálním displejem a hydrostatem, který průběžně ukazuje aktuální teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a umožní nám jednoduše nastavit požadovanou hladinu vlhkosti. Malé rozměry přístroje umožňují jej umístit i do malých prostor koupelen, spižíren a dalších místností. Díky topení o výkonu až 1000 W výrazně pomáhá při sušení prádla v chladných místnostech. Provozní náklady se u odvlhčovače Olimpia Splendid pohybují již od 1,07 Kč za hodinu.

Vlhkost je obsažena i v pevných materiálech, s pomocí odvlhčovače vzduchu Sinclair zlikvidujeme vlhkost i zde. Odvlhčovače se podle konstrukce rozdělují na domácí, profesionální a bazénové, podle použité technologie na adsorpční a kompresorové. Mají velmi tichý chod a fungují s parametry příhřevu až na 1000 W a max. výkonu 22 litrů za den. V poměru s chemickými a příliš neúčinnými odvlhčovači jsou elektrické přístroje pro odvlhčování velmi spolehlivé přistroje, proto je zde rychlá návratnost investice. Odvlhčovače Sinclair se hodí také do sklepů, prádelen a dalších prostor.


Přidejtre svoji firmu