pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Chtějte plastová okna od výrobce

Perex

Pokud řešíte nová plastová okna, jistě vám už jde hlava kolem ze všech nabídek, které se na vás valí z internetu i katalogů. Usnadníme vám výběr - zaměřte se jen na ty prodejce, kteří okna sami vyrábí.

 

Když se vaše plastová okna vyrábí v České republice, máte jistotu, že je vyrábí skuteční odborníci s roky zkušeností. “Zlaté české ručičky” jsou vyhlášené po celém světě a když je zocelíte více než 10 lety zkušeností, je každé okno, které vyrobí, malým uměleckým dílem.

Právě tak to vypadá v továrně české firmy OknoPlastik, kde na nejmodernějších CNC strojích v republice probíhá výroba plastových oken. O kvalitě firmy svědčí i certifikát Zaručeně česká okna.

 

Montáž i servis na dosah ruky

OknoPlastik vám samozřejmě zajistí i montáž plastových oken. Přestože totiž firma vyrábí plastová okna na míru, neodborná montáž by mohla způsobit nedostatečné těsnění nebo jiné problémy.

Díky výrobě v Čechách je v případě potřeby snadno dostupný servis. Zkušení technici jsou v pohotovosti 24 hodin denně, opravdovým unikátem je ale 40letá záruka na okna z plastu. Její podmínkou jsou pravidelné servisní prohlídky, bez nich záruka platí “jen” 10 let.

 

Interiérové dveře z české továrny

Vše výše uvedené se týká také vnitřních dveří. Firma OknoPlastik je vyrábí na míru a kromě toho nabízí i posuvné a skleněné interiérové dveře od prověřených dodavatelů. Ať už chcete moderní, tradiční nebo jakékoli jiné interiérové dveře, u OknoPlastiku si jistě vyberete.

Navíc máte jistotu, že vybrané dveře a okna spolu budou perfektně ladit. Zvolit si můžete potisk dřeva, který je k nerozeznání od pravého, nebo jakoukoli z široké palety barev.

OknoPlastik má v nabídce i balkonové a vchodové dveře, takže pro svou stavbu nemusíte řešit pět různých dodavatelů. Vše vyřídíte najednou a se zárukou české kvality.


Přidejtre svoji firmu