pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Nerozbitné RC modely

Perex

Darovat nerozbitný dárek má své důvody. Nerozbitné RC modely můžete k Vánocům darovat dětem i začátečníkům, u nichž budou pády častější než plynulá jízda nebo let. Nerozbitné a velmi odolné RC modely mohou být vůbec prvním modelem pro modeláře, kteří se k tomuto koníčku dostali teprve nedávno.

 

Letové karamboly si může dovolit extra odolné letadlo ED2

 

 

Extra odolné letadlo ED2 je vyrobeno z odolné pěny EPP, díky které je téměř nerozbitné. Svůj první kontakt s ním si můžete užít jak doma, tak i venku. Že vám létání nejde? Jen klid, vždyť žádný pilot z nebe nespadl. A vůbec je lepší si vyzkoušet pády na nečisto a s k tomu určeným modelem, než své letové vlastnosti pilovat s o dost dražším a už méně odolným strojem, jehož poničení by bylo fatální a při nejmenším by si vyžádalo nějakou tu dobu v servisu. A jak už zkušený modelář ví, jeho čas bez dálkového ovladače v ruce je přirovnatelný k času kuřáka bez cigarety.

 

Z komody létají třísky, zatímco auto WHEELS pokračuje v divoké jízdě!

 

 

Polámané nárazníky a odlétnutá kola jsou již dávno minulostí po tom, co rodiče přišli na to, že se dětem oplatí zakoupit nerozbitný RC model. RC auto Wheels patří mezi extra odolné modely, které se jen tak nerozbijí. Prudké nárazy do zárubní dveří ani do jiného nábytku tak nebudou zkázou, alespoň ne pro tento model, za odolnost vašeho nábytku rozhodně neručíme! Raději doporučujeme dětem se o nerozbitnosti modelu příliš nezmiňovat. Pak to může vypadat i tak, že zatímco z vaší komody po babičce budou létat třísky, auto Wheels bude pokračovat ve své divoké jízdě! S nadsázkou, samozřejmě!

 

Letadlu RCkáně 2R pády nevadí

Každý správný pilot musí zažít i pády, aby věděl, proč je lepší udržet se ve vzduchu. Pádům je přizpůsobeno letadlo RCkáně 2R, které je díky jeho odolnému materiálu ideální pro úplné začátečníky, kteří své první pokusy stráví spíše zvedáním letadla ze země. Pokud nevíte, co dát vašim dětem zrovna tyto vánoce, je tento model dobrou volbou. A co vy víte, třeba je RC modely chytnou natolik, že je bude Ježíšek pod stromeček nosit pravidelně.

Nerozbitné RC modely mají něco do sebe. K vánocům je můžete darovat všem začátečníkům i dětem, zkrátka všem těm, kteří si s modelem na dálkové ovládání ještě tolik netykají. Následné pády, karamboly a nehody pak nemusí nutně vést do servisu.


Přidejtre svoji firmu