pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

2DIN autorádio a jeho kouzlo

Perex

2DIN autorádio vám zaručí ten největší komfort při jízdě autem. Nespokojíte se s drobnostmi a nedokonalými věcmi? Tak potom jsou 2din autorádia pro vás to pravé ořechové. Takové rádio v sobě ukrývá skutečně mnoho funkcí, které vám zpříjemní cestování i v tom nejhustším provozu. Jestliže tyto autorádia ještě pořádně neznáte, přečtěte si náš článek, kde vám je kompletně představíme.

 

Autorádio 2din a jeho vlastnosti

Klasická 1dinová rádia asi každý zná a stejně tak jistě znáte 2din autorádia, které jsou poměrně rozšířená, jen možná nevíte,  že se nazývají právě takto.  Pro začátek stačí říci, že 2dinová autorádia jsou větší než 1dinová a to jednou tolik. A právě ta velikost hraje roli v tom, co vám rádio může poskytnout za výhody a jaké má vlastnosti. Toto autorádio poznáte nejen podle jeho velikosti, ale samozřejmostí je, že na něm najdete velký display. A od toho se již odvíjí jeho další možnosti. Nebudete například ochuzeni o a navigací a často ani o zabudovaného parkovacího asistenta, který se vám stane skvělým pomocníkem. Tyto autorádia jsou poměrně silným lákadlem při nákupu vozů, lidé často dají přednost 2dinovému autorádiu, oproti klasickému. V dnešních vozech, jsou ovšem tyto rádia téměř pravidlem. Pokud vás zajímá, jaké formáty vám toto rádio přehraje, tady je odpověď: CD, MP3, WMA, ale také DVD. DVD přehrávač vám jistě zpříjemní dlouhou cestu, a to hlavně v případě, že vyrážíte s dětmi. Můžete jim pustit jejich oblíbenou pohádku, kterou díky dostatečně velké obrazovce uvidí pohodlně i ze zadních sedadel. Nechybí samozřejmě klasický FM a AM tuner a naleznete zde i slot USB nebo vstup na SD kartu, díky nimž si opět můžete pustit video, ale také hudbu nebo jen fotografie. Samozřejmostí u 2din autorádia je například také možnost spárovaní telefonu s rádiem, čímž si vytvoříte handsfree, které je ideální pokud jste zvyklí za volantem telefonovat. U rádia nechybí ani dálkové ovládání pro ještě snadnější manipulaci.

 

Autorádia 2 din - na co si dát pozor a kde je sehnat

Až budete kupovat autorádia 2din, dejte si pozor, co kupujete. I na českém trhu se často objevují rádia, kde není české ovládání, což vám značně zhorší manipulaci s vaším autorádiem a vy si tak nebudete moci třeba vychutnat všechny jeho skvělé funkce. Podívejte se na web www.tonystore.cz, kde jsou v nabídce kvalitní 2din autorádia, která mají kompletní ovládání v češtině, propracovanou navigaci a navíc si můžete vybrat, zda chcete univerzální autorádio nebo přímo typ pro váš vůz. Univerzální varianta poskytuje značnou výhodu majitelům starších typů vozu, kteří by si 2dinové autorádio rádi pořídili, ale přímo pro jejich typ vozu se žádné nevyrábí. Velkou výhodou univerzálního autorádia je také fakt, že vyjde o něco levněji než na konkrétní typ vozu.


Přidejtre svoji firmu