pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Jak vybrat zahradní párty stan?

Perex

Potřebujeme-li občasný přístřešek pro pořádání nejrůznějších akcí, tak je ideální pořídit si zahradní párty stan. Jde o skladnou a mobilní záležitost.

 

Navíc pokud pořádáme menší soukromou akci, tak k jeho postavení nepotřebujeme ani stavební povolení. Kromě koupě zahradního párty stanu si jej můžeme také pronajmout. Pronájem zahradního párty stanu lze doporučit při konání mimořádných jednorázových akcí jako jsou svatby, firemní rauty a bankety  nebo venkovní umělecké vernisáže.


Správná velikost – základ úspěchu

Při výběru vhodného zahradního párty stanu je nejdůležitější zvolit správnou velikost. Až po zvolení nejvhodnější velikosti řešíme ostatní faktory (celkový vzhled, barvu, způsob skládání,...). Volba příliš malého párty stanu negativně ovlivní spokojenost našich hostů. Nejmenší párty stan má obvykle rozměry 3 x 3 metry a pohodlně se do něj vejde 4 - 10 lidí. Nejvhodnější je pro pořádání dětských párty. Pro malou rodinnou oslavu nebo posezení s přáteli je vhodný párty stan o rozměrech 4 x 4 metrů. Vejde se do něj 15 - 20 osob. Pořádáme-li akci pro 20 - 30 lidí, tak je pro nás ideální párty stan o velikosti 3 x 9 metrůPro pořádání větších firemních akcí nad 30 lidí se naopak hodí rozměrnější párty stan minimálně o velikosti 10 x 10 metrů. Pokud si nejsme jisti vhodnou velikostí nebo chceme být připraveni na případný nápor hostů, pořídímeněkolik menších párty stanů. Zahradní párty stany mají totiž tu výhodu, že je lze vzájemně propojovat. Z několika menších si tedy můžeme vytvořit jeden obrovský zahradní párty stan.

 

Nůžkový nebo klasiku?

Sháníte-li zahradní párty stan, tak narazíte dříve či později na pojem nůžkový stan. Co to je? Jde o snadno složitelný i rozložitelný stan s jednoduchou konstrukcí. Oproti klasickým párty stanům se vyznačuje větší pevností a lepší stabilitou. Navíc se vyrábí v různých barvách. Klasické zahradní párty stany mají oproti nůžkovým stanům nižší trvanlivost, jejich kladem je nižší cena. Klasické párty stany jsou vhodné zvláště pro menší rodinné oslavy. Jde o nejlevnější druh zahradních párty stanů. Nechceme-li do zahradního párty stanu příliš investovat, pak je pro nás klasika jasná volba. Potrpíme-li si však na kvalitu, zvolíme párty stan s nůžkovou konstrukcí. 

 

Rada na závěr

Jakýkoliv druh zahradního párty stanu však kupujeme raději ve specializovaných prodejnách než na tržnici. Nekvalitní párty stan nás a naše hosty může ohrozit na zdravíNechceme přece, aby na nás během akce stan spadl a někoho zranil.

Navíc pokud pořádáme menší soukromou akci, tak k jeho postavení nepotřebujeme ani stavební povolení. Kromě koupě zahradního párty stanu si jej můžeme také pronajmout. Pronájem zahradního párty stanu
lze doporučit při konání mimořádných jednorázových akcí jako jsou svatby, firemní rauty
a bankety nebo venkovní umělecké vernisáže.

Správná velikost – základ úspěchu

Při výběru vhodného zahradního párty stanu je nejdůležitější zvolit správnou velikost.
Až po zvolení nejvhodnější velikosti řešíme ostatní faktory (celkový vzhled, barvu, způsob skládání,...). Volba příliš malého párty stanu negativně ovlivní spokojenost našich hostů.
Nejmenší párty stan má obvykle rozměry 3 x 3 metry a pohodlně se do něj vejde 4 - 10 lidí. Nejvhodnější je pro pořádání dětských párty. Pro malou rodinnou oslavu nebo posezení s přáteli je vhodný párty stan o rozměrech 4 x 4 metrů. Vejde se do něj 15 - 20 osob. Pořádáme-li akci pro 20 - 30 lidí, tak je pro nás ideální párty stan o velikosti 3 x 9 metrů.
Pro pořádání větších firemních akcí nad 30 lidí se naopak hodí rozměrnější párty stan minimálně o velikosti 10 x 10 metrů. Pokud si nejsme jisti vhodnou velikostí nebo chceme být připraveni na případný nápor hostů, pořídímeněkolik menších párty stanů.

Zahradní párty stany mají totiž tu výhodu, že je lze vzájemně propojovat. Z několika menších si tedy můžeme vytvořit jeden obrovský zahradní párty stan.

Nůžkový nebo klasiku?

Sháníte-li zahradní párty stan, tak narazíte dříve či později na pojem nůžkový stan. Co to je? Jde o snadno složitelný i rozložitelný stan s jednoduchou konstrukcí. Oproti klasickým párty stanům se vyznačuje větší pevností a lepší stabilitou. Navíc se vyrábí v různých barvách. Klasické zahradní párty stany mají oproti nůžkovým stanům nižší trvanlivost, jejich kladem je nižší cena. Klasické párty stany jsou vhodné zvláště pro menší rodinné oslavy.
Jde o nejlevnější druh zahradních párty stanů. Nechceme-li do zahradního párty stanu příliš investovat, pak je pro nás klasika jasná volba. Potrpíme-li si však na kvalitu, zvolíme párty stan s nůžkovou konstrukcí.

Rada na závěr

Jakýkoliv druh zahradního párty stanu však kupujeme raději ve specializovaných prodejnách než na tržnici. Nekvalitní párty stan nás a naše hosty může ohrozit na zdraví.
Nechceme přece, aby na nás během akce stan spadl a někoho zranil.

 


Přidejtre svoji firmu