pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Rodinný dům rychle a kvalitně

Perex

Stavba domu je jedinečná událost, která většinu z nás potká jen jednou za život. Existuje ale řada věcí, které ji dokáží natolik znepříjemnit, že se do nového bydlení nakonec ani nebudete těšit. Může se totiž stát, že do nedokončené stavby zateče, dělníci si kvůli špatnému počasí budou neustále dávat pauzy, nebo zkrátka nebudou pracovat, jak mají. Stavba se tak stále bude protahovat a protahovat. Také na celém pozemku okolo stavby bude vznikat spousta nepořádku a snadno se tam něco poničí.

 

V neposlední řadě může dojít i k tomu, že neustálý hluk bude rušit sousedy, ti budou naštvaní a sousedskou idylku si vypěstujete jen těžko. A žít vedle nevrlých sousedů rozhodně není nic příjemného.

 

Dům na klíč podle vašich přání

Těmto problémům se ale dá velmi snadno vyhnout. Společnost Flexi Life totiž celý dům vyrobí na montážní hale a přiveze vám ho již vymalovaný v několika dílech. V podstatě si tak objednáváte dovoz hotového domu, který vznikne přesně podle vašich představ.

Rodinné domy Flexi Life jsou velmi kvalitní, společnost se jejich výrobě totiž věnuje už od roku 2002, kdy postavila první dům v České republice kompletně na klíč. Používaná technologie se navíc neustále zdokonaluje. Všechny materiály jsou vybírány na základě kvality a technologie výstavby je navržena tak, aby zajistila kvalitní bydlení. Spolehnout se můžete i na dlouhou životnost.

Zároveň jsou ale tyto montované domy také rychle hotové a cenově dostupné. K úspoře nákladů totiž dochází díky tomu, že výroba domů probíhá na jednom místě, které je pro ni perfektně připraveno.

O peníze se navíc vůbec nemusíte bát, i montované rodinné domy je totiž možné financovat pomocí hypotečního úvěru. Ten si můžete vyřídit sami, nebo to nechat na zaměstnancích společnosti Flexi Life, kteří se o vše rádi postarají. Vyřídí vám hypotéku u osvědčených partnerů, dodají podklady odhadci a zajistí vše potřebné. To vše samozřejmě zcela zdarma.

 

Jak to celé probíhá?

Jakmile budete mít zajištěné financování, je pochopitelně nutné vybrat vhodný pozemek. Pak už vám nic nebrání v tom, abyste si prohlédli katalog domů a vybrali si z nich ten, který se vám bude líbit. Není problém katalogový dům upravit a přizpůsobit. Nebo je možné vymyslet úplně individuální řešení tak, aby zcela odpovídalo vašim požadavkům.

Díky své moderní modulární architektuře montované domy zcela odpovídají požadavkům moderního bydlení i v nízkoenergetickém nebo dokonce pasivním standardu. Hlavním izolačním materiálem je minerální vata v rámové konstrukci ze dřeva. Na základě toho jsou náklady na vytápění těchto domků velice nízké. Technologie stavby umožňuje využít jakýkoli druh vytápění, mohou postačit i elektrické přímotopy – ani v tomto případě nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Tloušťka a typ použitých izolací se liší na základě energetických stupňů. U menších domů je často vhodnější vybrat pouze standard, rozdíl investice například do pasivu se vám totiž může vrátit až za několik desítek let, neboť rozdíly nákladů na vytápění nejsou tak veliké. Základním pravidlem je, že čím větší dům si chcete pořídit, tím lepší je volit kvalitnější stupeň. Se zohledněním návratnosti investice do vytápění vám zaměstnanci společnosti Flexi Life rádi pomohou. Sami si s tím tedy nebudete muset lámat hlavu a odpadnou vám složité výpočty. Místo toho se budete moci soustředit na to, abyste získali dům přesně podle svých představ.

 

Po podpisu smlouvy už se nemusíte o nic starat

Až si vyberete dům a dojde k podpisu smlouvy, společnost Flexi Life začne vyřizovat stavební povolení. Vy žádnou legislativu nebudete muset řešit.

Stavba rodinného domu zabere 1 – 4 měsíce. Tato doba závisí pouze na rozsahu práce, počasí ji nijak ovlivnit nemůže. Díky tomu se můžete do svého domova rychle nastěhovat, ale také značně ušetříte na úrocích za hypotéku. Navíc není problém si nechat dům postavit v jakémkoli ročním období – takže i přes zimu. Na nic se tedy nemusíte ohlížet, výstavbu montovaného domu si zkrátka zajistíte v době, kdy sami budete chtít.

 

Čas se nastěhovat

Jakmile bude hotovo, Flexi Life vám dům po částech přiveze na váš pozemek, kde bude následujících několik pracovních dnů vše dokončovat. Potom už se můžete bez problémů nastěhovat.

Montované domy si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a není problém je i po několika letech rozšiřovat. To je ideální řešení pro mladé páry, které zatím děti neplánují, ale v budoucnu se jim určitě nebudou chtít bránit. I v tomto případě odpadnou všechny potíže spojené se stavbou, takže si tím své sousedy určitě neznepřátelíte.

 

Žádné navyšování ceny nehrozí

Výhodou montovaných domů oproti klasické výstavbě je také to, že předem domluvená cena je konečná, a to včetně dalších poplatků a DPH. Můžete se spolehnout na to, že ani během výstavby se cena nebude navyšovat. Nemusíte se bát žádných předražených víceprací ani ničeho podobného. Konečná cena je zkrátka garantována.

Montovaný dům nemusíte využívat jen k trvalému bydlení. Velmi vhodný je i jako přechodné, dočasné či rekreační bydlení. Tento typ domů se často využívá také pro školky a administrativní budovy, jako zázemí sportovišť, nástavba panelových domů a podobných plochých objektů, nebo jako vrátnice, klubovny a drobné prodejny i provozovny. V možnostech využití montovaného domu se fantazii meze rozhodně nekladou.

 

Montovaný dům můžete mít, kdekoli budete chtít

Společnost Flexi Life je navíc schopna vám montovaný rodinný dům dodat téměř kamkoli. V nedávné době například vezla dva kompletně hotové menší domky až do Velké Británie.


Přidejtre svoji firmu