pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Designérské kousky, nesmí chybět

Perex

Ať už máte rádi jakýkoliv styl interiéru, existuje několik designových kousků, které se hodí kamkoliv.

 

Jsou to nadčasové doplňky i nábytek, který skvěle zapadne třeba do rustikálního domova připomínající venkov, i do čistého skandinávského bytu nebo do lesklé a hladké moderny. Pojďme se na tyto poklady podívat.

  1. Křeslo ušák

Křeslo je nezbytností do každého obývacího pokoje. Takzvaný ušák je doslova nesmrtelný, pamatují ho naše prababičky a v různých barevných variantách, tvarech i stylech ho potkáte v každém obchodě s nábytkem. Je totiž neskutečně pohodlný, prostorný a zároveň stylový. Kde jinde si v poklidu přečíst knihu a vypít oblíbenou kávu, než ve vašem ušáku?

Inspirace č. 489 /Studentský byt od Anglická sezóna

  1. Lampa s trojnožkou

I tak zdánlivě nepodstatná věc jako je stojací lampa dotvoří design a styl celého pokoje. Hitem posledních let jsou tyto s dřevěnou trojnožkou a bílým, černým či šedým stínidlem.

  1. Rozkládací konferenční stolek

Nemáte v bytě dostatek místa, ale občas by se vám hodil odkládací prostor na pohoštění pro přátele? Řešením je šikovný rozkládací troj-stolek. Obsahuje tři samostatné stolečky, které můžete vsunout do sebe a ušetřit tak místo. V případě potřeby lze využít všechny tři stolečky.

 

  1. Černobílé doplňky

Černá a bílá jsou nadčasové barvy, které se hodí opravdu do jakéhokoliv interiéru. Zároveň v sobě snoubí eleganci i praktičnost. Zkuste barevný pokoj zjemnit třeba bílým povlečením, černým nebo bílým květináčem či luxusní světlou kožešinou. Dodáte svému bydlení šmrnc a zaručeně nešlápnete vedle.

 

 

  1. Skandinávská židle Vitra (https://www.biano.cz/kolekce/temer-70leta-designova-ikona)

 

Moderní a přitom nadčasová židle ve stylu Vitra kraluje designu již více než 70 let. V souvislosti s popularitou skandinávského stylu ji najdete v každém druhém návrhu interiéru. A není se čemu divit. Tato židle má velmi zajímavě řešené nohy, příjemně se na ni sedí a vyrábí se v nepřeberném množství barevného provedení.

 

 

 


Přidejtre svoji firmu