pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Samolepky na zeď pro Váš byt

Perex

Kdo by nechtěl mít hezky a moderně vyzdobený byt? Samolepky na zeď plní funkci moderní dekorace v mnoha domácnostech.

 

Samolepky na zeď patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí rostoucí neuvěřitelným tempem. Pomocí samolepky na zeď dokážete vytvořit zcela nový moderní vzhled jakékoliv místnosti a věřte, že mnohdy dokážete pomocí vlastní kombinace samolepek na stěnu vytvořit i zcela originální design místnosti, na kterém spočine oko každého návštěvníka Vaší domácnosti.


Možná se ptáte, proč jsou samolepky na zeď tak oblíbené, a říkáte si, že za stejnou cenu se dá pořídit nějaký obrázek, květina, nebo jiná dekorace do Vašeho domu nebo bytu? Odpověď je vcelku jednoduchá.

Mnoho lidí si dnes pořizuje do své domácnosti nový moderní nábytek. Aby interiér působil vzdušně a odlehčeně, nelze stěny okolo celé místnosti zastavět nábytkem. A právě volné místo na zdi je ideální místem pro Vaši dekoraci. Nabízí se stěny oživit nějakou originální malbou. Ale na každý je tak zručným malířem. A právě tady Vám pomohou samolepky na zeď, pomocí kterých si vytvoříte snadno a jednoduše originální dekoraci Vaší zdi. Právě z těchto důvodů se samolepky na zeď stávají opravdovým fenoménem a jejich popularita neustále roste.


A není třeba sahat příliš hluboko do kapsy, ceny se pohybují řádově ve stokorunách. Samolepky na zeď jsou vyrobeny z PVC folie, vinylu, která je z jedné strany vybarvena jednolitou barvou a z druhé strany je speciální lepidlo, které perfektně drží na zdi a přitom umožňuje pohodlné odstranění, aniž by byla poškozena zeď. Navíc je samotné nalepení samolepky na zeď jednoduché a zvládne ho s trochou šikovnosti opravdu každý, takže se nemusíte obávat, že byste si po nákupu samolepky na zeď nevěděli rady s její aplikací na zeď.

A ještě pár užitečných tipů:

  • Barvu samolepky volte kontrastní s barvou stěny, slaďte ji s barvami v interiéru

 

  • Nejste-li si stále jisti, vyfotografujte místo, kam chcete samolepku umístit a požádejte dodavatele Samolepky na zeď o vizualizaci Vámi vybraného motivu na Vaší stěně

 

  • Při vlastní aplikaci si nejprve dobře rozmyslete rozmístění motivů a v případě náročnější kompozice si ho naznačte na zeď. Stěna musí být čistá, suchá a hladká. 

 

  • Samolepky na stěnu naneste pomocí přenášecí fólie, na které je samolepka umístěna. Rovnoměrně ji hřbetem ruky třete, aby se rovnoměrně nalepila, a potom opatrně sejmete fólii. 

 

  • Samolepky na zeď se nechají bez problému sundat či vyměnit a postupně doplňovat dle aktuálních módních trendů.

 

  • Samolepky na zeď nelze nalepit na stěnu, která má velmi málo pevnou omítku a již nyní se odlupuje malba. To ale nemusí být již na první pohled zřejmé, proto doporučujeme udělat jednoduchý test. Vezměte si malířskou pásku (při malování se používá na linky a je většinou světle žlutá) a nalepte ji na stěnu. Pokud vám tato páska po odlepení poškozuje omítku, není stěna na lepení samolepky vhodná. Stěnu lze většinou opravit odstraněním starého nátěru po navlhčení škrabkou a vyrovnání povrchu např. sádrovou stěrkou.

 


Přidejtre svoji firmu