pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Jak ušetřit při tisknu dokumentů ?

Perex

Stala se Vaše tiskárna neodmyslitelným pomocníkem ve Vaší kanceláři nebo domácnosti? Nakupujete drahé originální tonery, které zatěžují Váš rozpočet?

 

Za tonery není potřeba zbytečně utrácet, vsaďte na levné kompatibilní tonery do tiskáren, díky kterým můžete minimalizovat svůj rozpočet, až o několik desítek procent. Kvalita výroby těchto tonerů je na velmi vysoké úrovni a poskytují totožnou kvalitu jako originální.


Pro kvalitní tisk a záruku nezničení Vaší tiskárny doporučujeme používat tonery pouze od kvalitních a prověřených dodavatelů, jako je internetový obchod naplnka.cz, v jehož sortimentu najdete tisíce tonerů za skvělé ceny. Díky vyhledávači náplní, si jednoduše najdete Váš spotřební materiál. Většina kompatibilních tonerů poskytuje úsporu až 70% tiskových nákladů oproti originálním.Při tisku obrázků, grafiky a fotografií se také nemusíte obávat problému, sytost a kvalita barevného tisku je na perfektní úrovni. Ať už používáte matný či lesklý fotopapír, Vaše fotografie vždy vyniknou.


Příklad úspory Vám předvedeme na toneru, jako je například toner s označením HP CF226X, který zakoupíte s 60% úsporou oproti originálnímu. Pokud ve Vaší domácnosti vlastníte inkoustovou tiskárnu, také se nemusíte obávat. Sadu XL náplní PGI-570 CLI-571 pořídíte o 50% levněji než originální.


Další výhoda kompatibilních tonerů je jednoduchost použití, stačí toner rozbalit, vložit do tiskárny a ihned můžete začít tisknout. Všechny tonery jsou opatřeny čipem, takže máte vždy přehled, kolik barvy v náplni zrovna zbývá.


Neváhejte a tiskněte levně!


Přidejtre svoji firmu