pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Garážová vrata - součást domova

Perex

Ačkoli máme každý jiné finanční možnosti, vkus a zkušenosti, všichni se nakonec shodneme. Každý z nás chce funkční a kvalitní garážová vrata, která budou dobře vypadat a především dlouho a spolehlivě sloužit.

 

Dříve, než oslovíte některou z firem, kterých je na trhu nepřeberné množství, je třeba si ujasnit, jaký druh garážových vrat budete kupovat. Pro lepší orientaci vám přinášíme stručný přehled nabízených produktů:

 

  • Sekční vrata, nabízí řešení především pro ty z vás, kdo řeší problém malého prostoru, vzhledem k umístění vrat těsně pod stropem, nebudete muset řešit problém, kam velká vrata uskladníte.
  • Dvoukřídlá vrata se v Čechách uchytila jako stálice našich garáží. S možností otevírání dovnitř i ven nabízí řešení pro všechny, ať už rekonstruujete nebo stavíte garáž úplně novou.
  • Rolovací řešení garážových vrat je výhodné především díky jeho snadné instalaci, nemusíte řešit složité stavební úpravy a ještě ušetříte místo, díky roletě namotané pod stropem garáže.
  • Posuvné vrata sice vyžadují absolutní rovnost stěn i podlahy, na druhou stranu ale nabízejí řešení pro ty, kdo chtějí ušetřit místo v garáži, navíc díky zasouvání stěny podél boční zdi, nesnižují vjezdní výšku. Vrata jsou variabilní, jdou otevřít úplně nebo jen z části a mohou tak sloužit pouze jako průchod.

 

Ať už si vyberete jakékoli, pamatujte na to, že garážová vrata dodávají celkovému výsledku šmrnc, myslete proto i na to, aby garáž nakonec ladila i s domovní fasádou, plotem apod. Dobře se tedy rozmyslete jakou barvu, vzor a detaily si na svou garáž necháte vyrobit.


Tipy pro koupi garážových vrat

  • Ověřte si prodejce, který vám garážová vrata nabízí, spousta prodejců pouze přeprodává zboží, které v zahraničí výhodně nakoupili. Vždy proto dbejte na to, aby vám prodejce doložil, kdo vrata vyrábí a odkud pochází.
  • Pokud vám prodejce nabízí takový produkt, který by vás nutil garáž přestavět nebo jinak upravit, poděkujte a rozlučte se. Ty tam jsou doby, kde se musel zákazník přizpůsobovat, běžte tam, kde přesně vyhoví vašim požadavkům.
  • Zjistěte si, jaký servis navíc vám prodejce nabízí, zda vám nabídnou změření prostoru, jestli vám vrata nakonec dovezou i domů a kdo je nainstaluje. To všechno může s finální cenou výrazně pohnout, proto dávejte pozor na to, jaká je prodejní nabídka.

 

Od společnosti Seidler získáte kvalitní garážová vrata Hörmann za super cenu, přesvědčit se můžete sami.


Přidejtre svoji firmu