pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Každý provoz si zaslouží kvalitní měřidla

Perex

Přesnost jde ruku v ruce s vysokou kvalitou výrobků. Tuto skutečnost si sice spousta firem plně uvědomuje, nicméně jejich přístup z pohledu používání spolehlivých nástrojů pro měření tomu neodpovídá.

 

V mnohých provozech totiž najdeme zastaralá a nepřesná měřidla. I proto se vyplatí vsadit na nejmodernější modely. Právě na ně se soustředíme mnohem podrobněji. Najdeme je v nabídce společnosti Michovský Tools, a to v mnoha podobách.

 

Kalibrace jako základ

Mnozí majitelé firem a dílenských provozů šetří na nákupu měřící techniky a odměnou je jim zboží, které není správně seřízeno. Na nákupu tudíž ušetří, nicméně kalibrace je stojí tolik, že v součtu vyjde daný výrobek na zbytečně vysokou částku. U společnosti Michovský Tools nakoupíte již precizně kalibrovaná měřidla, která můžete začít ihned využívat přímo ve vašem provozu. Odpadnou vám tak jakékoli zbytečné starosti. Drtivá většina nabízeného zboží je skaldem, takže je odesíláno ihned.

 

Oblíbená posuvná měřítka

V průmyslovém provozu, ale i v dílnách je zapotřebí nejrůznějších typů měřidel. Asi největší klasiku představují posuvná měřítka. Volit je lze v několika provedeních. Vybírat si mohou zájemci modely s aretačním kroužkem, tlačítkem, či dvojitým vedením V drážky. Výbornou volbou jsou i varianty s úchylkoměrem, které eliminují jakékoli nepřesnosti. Chcete-li měřit co možná nejrychleji s okamžitým ukazatelem dané míry, vyberte si posuvná měřítka s digitálním displejem. Zvolit ale můžete i modely pouze s horními či dolními čelistmi. Záleží zkrátka na výrobcích, jež potřebujete změřit.

 

Pestrá paleta ostatních měřidel

Z dalších měřidel bychom neměli zapomínat ani na dutinoměry, které jsou ideální pro měření vnitřních, zvenku nedostupných míst daných výrobků. Důležitou roli mohou hrát i výškoměry, popřípadě kontrolní kalibry ideální třeba pro porovnání závitů.  


Přidejtre svoji firmu